Get Adobe Flash player

Pārklājums hromam un nerūsējošam tēraudam


Texo nano pārklājums hromam un nerūsējošam tēraudam noderēs, lai apstrādātu ikvienu hroma un nerūsējoša tērauda virsmu – virtuves tvaika nosūcējus, izlietnes, dažādus rokturus, margas, nerūsējošā tērauda mēbeles. Ikviena apstrādātā virsma tiks pasargāta no ūdens, netīrumiem, taukiem un pirkstu nospiedumiem!
Sevišķi lietderīgi šo pārklājumu izmantot restorānu biznesā, tai skaitā virtuvēs, tāpat arī apstrādāt bāra letes no nerūsējošā tērauda vai vara, metāla detaļas tualetēs un daudz ko citu!
Šis pārklājums saglabās metāla struktūru un spīdumu, samazinās laika patēriņu mazgāšanai un tīrīšanai, būtiski ietaupīs mazgāšanas līdzekļus, jo tie gluži vienkārši vairs nebūs nepieciešami – netīrumus varēs viegli noskalot ar parastu ūdeni vai noslaucīt ar mitru lupatu!

Lietošanas pamācība

 1. Pirms uzklāšanas izmēģināt neuzkrītošā vietā, lai pārbaudītu efektu un iedarbību!
 2. Pirms pārklājuma uzklāšanas virsma rūpīgi jānotīra – tai jābūt tīrai, sausai un attaukotai. Virsmas attīrīšanai iesakām izmantot texo nano abrazīvo tīrītāju. Pēc attīrīšanas noskalot virsmu ar lielu daudzumu ūdens!
 3. Pirms lietošanas līdzekli sakratīt!
 4. Izsmidzināt nedaudz līdzekļa uz neplūksnainas auduma (kokvilnas) salvetes, rotējošām kustībām rūpīgi iestrādāt to virsmā. Pēc apstrādes virsma rūpīgi jānopulē ar tīru, nelietotu salveti! Uzklāšanai un pulēšanai iesakām izmantot texo nano pārklājumu un pulēšanas salvetes!
 5. Nemazgāt virsmu, nepieskarties tai un nelietot ķīmiskus līdzekļus 2 – 3 stundas, vēlams – 24 stundas!
Kategorijas
Pēdējie komentāri
  Kontaktinformācija


  Skatīt lielāku karti

  SIA texo
  Jāņa Asara 13, Rīga, LV-1009
  Epasts: nano@texo.lv


  Tālr.:    +371 67 293 161

  Fakss: +371 67 293 160
  Skype:

  My status