Get Adobe Flash player

Karstumizturīgs pārklājums

Karstumizturīgais pārklājums
Mājsaimniecēm ir labi pazīstama problēma, kad uz plīts ir izkaltis ūdens vai piekaltusi mērce. Tieši tajā brīdī, kad Jūs uz īsu brīdi paskatieties televizoru dzīvojamajā istabā, vai arī vienkārši paskatāties, ko dara bērni, tieši tajā mirklī no katla “aizmūk” ēdiens. Tādā situācijā katra mājsaimniece vai mājsaimnieks saprot, ka pēc maltītes būs atkal jāķeras klāt plīts virsmas tīrīšanai. Tieši šos piekaltušos pleķus ir īpaši grūti notīrīt. Šai problēmai Jūs varat pielikt punktu. Jauns nanotehnoloģijas produkts var Jums šajā situācijā palīdzēt.

texo nano karstumizturīgais pārklājums ir pārklājuma materiāls, kas veidots uz nanotehnoloģijas bāzes. Ūdens un eļļaini šķidrumi uz apstrādātas virsmas nepieķeras, bet daudz labāk notek nost. Turklāt ar mūsu līdzekli tiek sasniegts optimāls „vienkāršas tīrīšanas” efekts.

texo nano karstumizturīgais pārklājums rada uz apstrādātās virsmas neredzamu aizsargkārtiņu, kas samazina netīrumu pieķepšanu. Apstrādātās virsmas daudz mazāk nosmērējas un ir ievērojami vieglāk tīrāmas.

Šis pārklājums ir izstrādāts, lai karstajai virsmai veidotos pēc iespējas mazāks kontakts ar netīrumu daļiņām. Tādejādi gatavojot ēdienu notecējušās mērces var notīrīt ar mitru dvieli vai salveti, neizmantojot speciālus tīšanas līdzekļus.

Lai arī lotosa efekts samazinās apmēram pēc 14 dienām, tomēr „vienkāršās tīrīšanas” efekts saglabājas noturīgs apmēram 3 mēnešus.

Priekšrocības

Ievērojami mazāk netīrumu
Jūtami vieglāka tīrīšana
Vidi saudzējošs
Spīdoša virsma

Vienreizējā patēriņa daudzums

Apm. 5 – 10 ml vienai stikla – keramikas virtuves virsmai

Pielidojuma diapazons

Mājsaimniecības ar stikla vai keramiskajām plīts virsmām

Mājsaimnieces, mājsaimnieki, cilvēki, kam patīk brīvajā laikā gatavot, kā arī privātu viesību organizētāji virtuvi vēlas satīrīt pēc iespējas ātrāk, lai pilnvērtīgi varētu baudīt pelnītos atpūtas mirkļus un lai viesiem namsaimnieks vai namsaimniece nav pārāk ilgi jāgaida. Šādos gadījumos virtuves sakopšana labprātāk tiek atlikta. Ja stikla , keramikas plīts virsmas vai cepeškrāsns ir pārklātas ar mūsu līdzekli, tad netīrumus, kas vēlāk ir piekaltuši, var notīrīt bez lielām grūtībām.

Viesnīcas un restorāni

Viesnīcu un restorānu īpašnieki bieži saskaras ar stresa situācijām, kas saistītas ar virtuves uzkopšanas darbiem. Tīrīšanas līdzekļi un dārgs darbaspēks ir tikai divi izmaksu faktori, kurus var reducēt.

Virtuvju veikali

Tirgū valda sīva konkurence, tiek atvērti arvien vairāk virtuves iekārtu veikali. Šajā situācijā ir skaidrs, ka veikalam ir jāpiedāvā virtuves, kurās jau ir izmantots pārklājums vai arī tas jāpiedāvā kā papildus produkts. Izteikta priekšrocība cīņā par klientiem vai arī vienkārši ievērojama virtuves kvalitātes paaugstināšana.

Lietošanas pamācība

 1. pirms pārklājuma uzklāšanas virsmu nepieciešams attīrīt, attaukot un izžāvēt (iesakām lietot texo nano abrazīvo tīrītāju);
 2. pirms lietošanas līdzekli rūpīgi sakratīt;
 3. vienmērīgi uzklāt pārklājumu ar samitrinātu salveti, pakāpeniski vertikālām kustībām apstrādājot nelielus virsmas laukumus;
 4. 15 minūtes pēc pārklājuma uzklāšanas, lai pabeigtu apstrādi, rūpīgi nopulēt ar sausu neplūksnainu auduma salveti, līdz izzūd matētais efekts (augstākā mitruma līmenī nožūšana nepieciešams vairāk laika – līdz pat dažām stundām);
 5. Nepieskarties virsmai un nelietot ķīmiskus līdzekļus 2 – 3 stundas (maksimāla efekta sasniegšanai – 24 stundas).

Uzklāšanai un pulēšanai iesakām izmantot texo nano pulēšanas un pārklājumu salvetes!
Patēriņš: apm. 10 – 25 ml/m²

Kategorijas
Pēdējie komentāri
  Kontaktinformācija


  Skatīt lielāku karti

  SIA texo
  Jāņa Asara 13, Rīga, LV-1009
  Epasts: nano@texo.lv


  Tālr.:    +371 67 293 161

  Fakss: +371 67 293 160
  Skype:

  My status