Notiek ielāde... Lūdzu uzgaidiet...

Mūsu jaunumi


Piegāde

Piegādes veidi un izmaksas

 

Pasūtot preces mūsu interneta veikalā, Jūs varat izvēlēties sev ērtāko un pieņemamāko piegādes un apmaksas veidu.

 

1)      Piegāde līdz VAS „Latvijas Pasts” pasta nodaļai(izņemot aerosolus)

Ja izvēlaties šo piegādes veidu, uzreiz pēc mūsu atsūtītā rēķina apmaksas mēs izsūtīsim Jums Jūsu pasūtījumu, un Jūs to varēsit saņemt pasta nodaļā (pasta nodaļa tiek noteikta, ņemot vērā Jūsu norādīto piegādes adresi). Pakalpojums pieejams visā Latvijas teritorijā. Šī pakalpojuma izmaksas ir atkarīgas no pasūtījuma svara, un tās tiek aprēķinātas automātiski, veicot pasūtījumu (cena var svārstīties robežās no apmēram EUR 4.30 – 5.70, ieskaitot PVN). Ar šādu piegādi nav iespējams piegādāt aerosolus!

 

2)      Kurjera pakalpojumi Rīgas robežās

Izvēloties preču piegādi ar kurjera palīdzību, Jūs varat saņemt preces Jums ērtākajā vietā un laikā. Pirms preču piegādes Jums tiks nosūtīts priekšapmaksas rēķins; pēc tā apmaksas kurjers nogādās Jums Jūsu pasūtījumu. Pakalpojuma cena – EUR 5.70, ieskaitot PVN.

 

3)      VAS „Latvijas Pasts” Eksprespasts(izņemot aerosolus)

Ja vēlaties par pasūtījumu norēķināties tā saņemšanas brīdī, izvēlieties Eksprespasta pakalpojumus. Eksprespasta kurjers preces nogādās Jūsu norādītajā adresē un izsniegs personīgi Jums. Šis pakalpojums pieejams visā Latvijas teritorijā. Pakalpojuma cena –  no EUR 7,00(atkarībā no svara), ieskaitot PVN. Ar šādu piegādi nav iespējams piegādāt aerosolus!