Get Adobe Flash player

Nanoprodukcija ‘2. Apstrādes komplekti’ kategorijā

Auto salona apstrādes komplekts

 Auto salona tīrīšanas un apstrādes komplekts
Texo nano autosalona apstrādes komplekts noderēs gan ādas, gan tekstila autosalona tīrīšanai un apstrādei! Texo nano tekstilmateriālu pārklājums ir uz ūdens bāzes veidots un pilnīgi nekaitīgs produkts, kas veido neredzamu nanopārklājumu ap katru auduma šķiedru, kā rezultātā virsma tiek pasargāta no dažādiem traipiem, netīrumiem un ūdens – šķidrumi neiesūcas un/vai notek no apstrādātās virsmas. Apstrādātās virsmas notīrīšanai pietiek noslaucīt sēdekli vai salonu ar sausu vai mitru salveti.

Priekšrocības:

 1. Piemērots jebkādiem audumiem un ādai;
 2. Vienkārša lietošana un ilgstoša apstrādāto virsmu aizsardzība;
 3. Auduma gaisa caurlaidība paliek nemainīga;
 4. Noturīgs pret ķīmisko tīrīšanu;

Komplektā ietilpst:

 1. 250 ml flakons ar speciālu tekstilam un ādai paredzētu tīrītāju
 2. 250 ml flakons ar nanopārklājumu
 3. Sūklītis un salvetes tīrīšanai

Auto virsbūves apstrādes komplekts

 Autostiklu tīrīšanas un apstrādes komplekts XL
Auto virsbūves kopšana ir laikietilpīgs darbs, kas prasa gan materiālus ieguldījumus, gan laiku. „texo nano pārklājums auto virsbūvei” ir divu komponentu produkts uz nanotehnoloģiju bāzes, kas palīdzēs Jums atrisināt daudzas ar virsbūves kopšanu saistītas problēmas! Šis līdzeklis nodrošina teicamu rezultātu, jo atgrūž ūdeni un eļļainas substances no auto virsbūves, samazina netīrumu, kukaiņu, dubļu, putekļu citu netīrumu pielipšanu virsmai. Pēc apstrādes auto virsbūve ir daudz vieglāk tīrāma, kā arī iegūst pašattīrīšanās efektu – braukšanas laikā lietus rezultātā netīrumi no virsbūves noskalojas paši!

„texo nano pārklājums auto virsbūvei” nodrošina automobiļa lakai noturīgu spīdumu un augstu noturību pret laika apstākļiem, koroziju, skābām un sārmainām substancēm. Autolaka ilgu laiku paliek praktiski nevainojamā stāvoklī, laika un līdzekļu patēriņš mašīnas mazgāšanai samazinās līdz minimumam, jo auto tīrīšanai pietiek ar tīru ūdeni!

Priekšrocības:

Ilgstošs pārklājuma kalpošanas laiks (līdz diviem gadiem)

Ar komplektu pietiek vienas automašīnas apstrādei

Viegli notīrīt pielipušos kukaiņus un netīrumus

Būtisks mazgāšanas līdzekļu ietaupījums

Var izmantot jebkura auto virsbūves apstrādei

Ilgstoša aizsardzība no netīrumiem

Noturīgs pret automātisku mazgāšanu un tvaika tīrītājiem

Pielietojuma diapazons jebkura auto virsbūve !

Vai tas ir Audi, Porsche, BMW, Mercedes vai Volkswagen – šis automašīnu virsbūves pārklājums der jebkuras automašīnas virsbūvei.

Lietošanas pamācība

 1. sagatavot automobili apstrādei – notīrīt no netīrumiem un nomazgāt;
 2. rūpīgi sakratīt tīrītāju, lai nebūtu redzami nosēdumi. Uzliet tīrīšanas līdzekli uz sūklīša un notīrīt virsbūvi, lai noņemtu mazgāšanas līdzekļu, vasku atliekas. Ar pulēšanas salveti ļoti rūpīgi nopulēt stiklu, lai uz tā nepaliek tīrītājs. Ievērojiet – ja virsbūve ir bojāta, bojājumi kļūs labāk redzami! Pēc pulēšanas nepieskarieties virsbūvei ar pirkstiem;
 3. pirms sajaukšanas atsevišķi sakratīt katru komponentu (K1, K2);
 4. sajaukt K1 un K2 vienādos apjomos tam paredzētajā traukā. Sajauktos komponentus sakratīt ne mazāk kā 2 minūtes. Gatavu maisījumu (K1+K2) glabāt ne ilgāk kā 24 stundas;
 5. vienmērīgi uzklāt pārklājumu uz sausa, nelietota sūklīša, pakāpeniski apstrādāt automobiļa virsbūves nelielus laukumus (50 cm x 50 cm) ar samitrināto sūklīti. Svarīgi, ka nepieciešams ļoti neliels daudzums pārklājuma – pārāk liels pārklājuma daudzums uz virsbūves radīs matētus traipus. Šādos gadījumos mazgāšanas un attīrīšanas process būs jāatkārto. Esiet piesardzīgi, izvairieties no tieša līdzekļa trāpījuma uz automobiļa virsbūves – uz tās var palikt traipi;
 6. uzreiz pēc katra laukuma apstrādes vienmērīgi nopulēt virsbūves laukumu ar pulējamo salveti;
 7. pēc visas virsbūves apstrādes vēlreiz rūpīgi nopulēt visu automobiļa virsbūvi ar pulējamo salveti, lai pabeigtu apstrādi. Nepieskarties pie virsbūves pārklājuma un nepielietot ķīmiskus līdzekļus 3-4 stundas (maksimāla efekta sasniegšanai – 24 stundas).

Auto disku apstrādes komplekts

 Auto disku tīrīšanas un apstrādes komplekts
texo nano auto disku apstrādes komplektā ietilpst viss nepieciešamais disku tīrīšanai un apstrādei! Tīrītājs ir efektīvs, skābi saturošs disku mazgāšanas līdzeklis. Pielietojams alumīnija, hromētu un tērauda riteņu disku tīrīšanai pirms nanopārklājuma uzklāšanas. Tas likvidē visus netīrumus – eļļas, sāli, krītu, bremzēšanas putekļus un vaskus. Piemērots ne tikai automašīnu, bet arī motociklu diskiem. Texo nano disku pārklājums ir universāls līdzeklis jebkuru disku (automašīnu, motociklu, velosipēdu alumīnija, tērauda un hromētie diski) aizsardzībai pret netīrumiem – putekļiem, eļļām, dubļiem utt. Īpašā nano tehnoloģiju bāze veido aizsargpārklājumu, kas atgrūž ūdeni un netīrumus, kā arī atvieglo disku tīrīšanu vēl ilgu laiku pēc līdzekļa lietošanas. Texo nano nanopārklājums auto moto diskiem – tā ir ilga un uzticama aizsardzība visa veida diskiem!

Priekšrocības:

 1. Nekādu redzamu izmaiņu;
 2. Būtiska mazgāšanas līdzekļu ekonomija;
 3. Samazinās bremzēšanas putekļu pielipšana;
 4. Derīgs gan alumīnija, gan arī hromētiem diskiem;
 5. Atvieglo netīrumu notīrīšanu no automašīnu un motociklu riteņu diskiem.

Komplektā ietilpst:

 1. 50 ml flakons ar īpaši diskiem paredzēto tīrītāju
 2. 50 ml flakons ar nanopārklājumu
 3. Sūklis tīrīšanai
 4. Salvetes nanopārklājuma uzklāšanai un pulēšanai

Autostiklu apstrādes komplekts

 Autostiklu tīrīšanas un apstrādes komplekts XL

Autostiklu tīrīšanas un apstrādes komplekts ir uz ķīmiskas nanotehnoloģijas bāzes veidots pārklājēj-materiāls. Tas rada ļoti labu aizsargkārtu un veicina ūdeņainu un eļļainu šķidrumu pilienveida notecēšanu no virsmas, kā arī atvieglo dubļu, kukaiņu, ledus un citāda veida netīrumu notīrīšanu no automašīnas stikla. Pateicoties mūsu piedāvātajam ultimatīvajam „Skaidras redzes Nano pārklājumam” ūdens un sniegpārslas ātri notek no vējstikla neatstājot pēdas turklāt ātrumā no 70km/h vairs nav nepieciešami logu tīrītāji.

Aizsaluši stikli bez apgrūtinošas skrāpēšanas ir ievērojami vieglāk notīrāmi. Lietus, dubļi un ūdens šļakatas vienkārši notek nost. Darvas pilienus, eļļas plankumus, kukaiņu netīrumus un augu sveķus logu tīrītāji notīra daudz vieglāk, arī kad netīrumi ir īpaši noturīgi. Jūs vienmēr saglabāsiet skaidru bildi !

Pārklājums ir izveidots tā, lai virsmām būtu pēc iespējas mazāks kontakts ar netīrumu daļiņām Tādejādi netīrumi ir viegli notīrāmi neizmantojot ķīmiskos un beržamos līdzekļus. Produktu Jūs varat uzklāt uz tīras virsmas, kas iepriekš notīrīta ar mūsu speciālo tīrītāju. Tādejādi veidojas plāna ķīmiski un mehāniski izturīga aizsargkārta.

Priekšrocības

Izturība līdz pat vienam gadam jeb apm. 20 000 km Aktīvā drošība pateicoties labākai ūdens notecēšanai Izturīgs pret automazgātavām un tvaika staru tīrītājiem Ievērojami labāka redzamība, mazāka acu žilbšana naktī Mazāks logu tīrāmā līdzekļa pielietojums un logu tīrītāju nodilums Braukšanas ātrumā sākot no 80km/h logu tīrītāji kļūst gandrīz vai nevajadzīgi Lietus, sniegs un netīrumi vienkārši nopil no virsmas nost braukšanas izraisītā vēja iedarbības rezultātā

Pielietojuma diapazons visi automašīnu stikli !

Vai tas ir Audi, Porsche, BMW, Mercedes vai Volkswagen – šis automašīnu stiklu pārklājums der jebkuru automašīnu stikliem.

Vējstikli

Lietus, sniegs un netīrumi vienkārši nopil no virsmas nost braukšanas izraisītā vēja iedarbības rezultātā turklāt ātrumā sākot no 80km/h logu tīrītāji kļūst gandrīz vai nevajadzīgi. Drošība uz ceļa, pateicoties labākai ūdens notecēšanai, tiek ievērojami uzlabota turklāt redzamība naktī ir daudz labāka un pretī braucošās mašīnas mazāk apžilbina acis.

Sānstikli

Pretī braucošo automobiļu uz sānstikliem uzšļakstinātais lietus, sniegs un netīrumi vairs nesamazina redzamību. Skatiens sāna spogulī ir skaidrāks līdz ar to arī braukšanas drošība ir augstāka.

Aizmugurējie stikli

Tieši sliktos laika apstākļus rodas problēma, kas skatiens caur aizmugurējo stiklu ir apgrūtinošs netīrumu un sniega dēļ. Mūsu nano automašīnu stiklu pārklājums arī šajā gadījumā ievērojami uzlabo drošību satiksmē, jo netīrumu, sniega un lietus pilienu pieķeršanās tiek ievērojami traucēta.

Visi smago automašīnu stikli

Arī smagajām automašīnām mūsu pārklājums ir optimāls risinājums. Smagās automašīnas vējstiklam ir ievērojami augstāka gaisa pretestība, tādejādi jau sākot ar braukšanas ātrumu no 60 km/h tiek izbaudītas nano-pārklājuma priekšrocības. Arī jaunu logu tīrītāju slotiņu izmaksas tiek samazinātas, jo to pielietojums krītas apmēram par 50%. Apgrūtinošā un biežā tīrāmā līdzekļa uzpildīšana arīdzan tiek reducēta.

Lietošanas instrukcija

 1. pirms stikla apstrādes tas rūpīgi jānotīra – virsmai jābūt tīrai, sausai un attaukotai;
 2. rūpīgi saskalot tīrīšanas līdzekli (Nr. 1) lai nebūtu redzami nosēdumi. Uzliet tīrīšanas līdzekli (apm. 10 – 25 ml, (viena ēdamkarote – 15 ml.)) uz sūklīša un notīrīt stiklu;
 3. ar pulēšanas salveti ļoti rūpīgi notīrīt stiklu, lai uz tā nepaliek tīrītājs. Nepieskarties virsmai ar pirkstiem;
 4. uzsmidzināt nanopārklājumu (Nr. 2) uz tīras salvetes (nelietot to, kas jau izmantota), uzklāt pārklājumu vertikālām kustībām! Pēc tam nopulēt virsmu ar tīru, neplūksnainu drānu;
 5. lai nostiprinātu efektu, ļaut stiklam pilnībā nožūt, nesaskaroties ar ūdeni vai ķīmiskiem līdzekļiem! Nemazgāt un nepieskarties virsmai vismaz 30 minūtes! Maksimālais efekts tiek sasniegts 24 stundas pēc apstrādes!

Autostiklu tīrīšanas un apstrādes komplekts XS

  Autostiklu tīrīšanas un apstrādes komplekts XS

Salvešu komplekts pielietojams automašīnu stiklu kopšanā. Komplektā pieejamās salvetes paredzētas, lai apstrādātu 1,5 – 1,8 m2 lielu platību (vieglās automašīnas priekšējo stiklu)

Autostiklu tīrīšanas un apstrādes komplektsXS ir uz ķīmiskas nanotehnoloģijas bāzes veidots pārklājējmateriāls. Tas rada ļoti labu aizsargkārtu un veicina ūdeņainu un eļļainu šķidrumu pilienveida notecēšanu no virsmas, kā arī atvieglo dubļu, kukaiņu, ledus un citāda veida netīrumu notīrīšanu no automašīnas stikla. Pateicoties mūsu piedāvātajam ultimatīvajam „Skaidras redzes Nano pārklājumam” ūdens un sniegpārslas ātri notek no vējstikla neatstājot pēdas turklāt ātrumā no 70km/h vairs nav nepieciešami logu tīrītāji.

Aizsaluši stikli bez apgrūtinošas skrāpēšanas ir ievērojami vieglāk notīrāmi. Lietus, dubļi un ūdens šļakatas vienkārši notek nost. Darvas pilienus, eļļas plankumus, kukaiņu netīrumus un augu sveķus logu tīrītāji notīra daudz vieglāk, arī kad netīrumi ir īpaši noturīgi. Jūs vienmēr saglabāsiet skaidru bildi !

Pārklājums ir izveidots tā, lai virsmām būtu pēc iespējas mazāks kontakts ar netīrumu daļiņām Tādejādi netīrumi ir viegli notīrāmi neizmantojot ķīmiskos un beržamos līdzekļus. Produktu Jūs varat uzklāt uz tīras virsmas, kas iepriekš notīrīta ar mūsu speciālo tīrītāju. Tādejādi veidojas plāna ķīmiski un mehāniski izturīga aizsargkārta.

Priekšrocības

Izturība līdz pat vienam gadam jeb apm. 20 000 km Aktīvā drošība pateicoties labākai ūdens notecēšanai Izturīgs pret automazgātavām un tvaika staru tīrītājiem Ievērojami labāka redzamība, mazāka acu žilbšana naktī Mazāks logu tīrāmā līdzekļa pielietojums un logu tīrītāju nodilums Braukšanas ātrumā sākot no 80km/h logu tīrītāji kļūst gandrīz vai nevajadzīgi Lietus, sniegs un netīrumi vienkārši nopil no virsmas nost braukšanas izraisītā vēja iedarbības rezultātā

Pielietojuma diapazons visi automašīnu stikli !

Vai tas ir Audi, Porsche, BMW, Mercedes vai Volkswagen – šis automašīnu stiklu pārklājums der jebkuru automašīnu stikliem.

Vējstikli

Lietus, sniegs un netīrumi vienkārši nopil no virsmas nost braukšanas izraisītā vēja iedarbības rezultātā turklāt ātrumā sākot no 80km/h logu tīrītāji kļūst gandrīz vai nevajadzīgi. Drošība uz ceļa, pateicoties labākai ūdens notecēšanai, tiek ievērojami uzlabota turklāt redzamība naktī ir daudz labāka un pretī braucošās mašīnas mazāk apžilbina acis.

Sānstikli

Pretī braucošo automobiļu uz sānstikliem uzšļakstinātais lietus, sniegs un netīrumi vairs nesamazina redzamību. Skatiens sāna spogulī ir skaidrāks līdz ar to arī braukšanas drošība ir augstāka.

Aizmugurējie stikli

Tieši sliktos laika apstākļus rodas problēma, kas skatiens caur aizmugurējo stiklu ir apgrūtinošs netīrumu un sniega dēļ. Mūsu nano automašīnu stiklu pārklājums arī šajā gadījumā ievērojami uzlabo drošību satiksmē, jo netīrumu, sniega un lietus pilienu pieķeršanās tiek ievērojami traucēta.

Pielietojuma diapazons Visai smago automašīnu stikli

Arī smagajām automašīnām mūsu pārklājums ir optimāls risinājums. Smagās automašīnas vējstiklam ir ievērojami augstāka gaisa pretestība, tādejādi jau sākot ar braukšanas ātrumu no 60 km/h tiek izbaudītas nano-pārklājuma priekšrocības. Arī jaunu logu tīrītāju slotiņu izmaksas tiek samazinātas, jo to pielietojums krītas apmēram par 50%. Apgrūtinošā un biežā tīrāmā līdzekļa uzpildīšana arīdzan tiek reducēta.

Lietošanas pamācība

 1. lai nodrošinātu nano pārklājuma efektu, apstrādājiet automašīnas stiklu ar visām 3 salvetēm, kā norādīts lietošanas instrukcijā. Pirms stikla apstrādes ar nanosalvetēm, rūpīgi attīriet stiklu no kukaiņu atstātiem traipiem, taukiem un citiem netīrumiem;
 2. rūpīgi nopulējiet stiklu ar Attīrošo salveti (salvete Nr. 1). Stiklu ar rokām neaiztieciet. Pagaidiet 2 – 3 minūtes, līdz stikls pilnībā nožūst;
 3. vienmērīgi ar vertikālām kustībām uzklājiet nano pārklājumu, izmantojot salveti Nr. 2. Salvete darba gaitā jāatloka. Gaidiet 3 – 6 minūtes, kamēr virsma nožūst;
 4. nopulējiet virsmu ar salveti Nr. 3;
 5. lai nostiprinātu iegūto efektu, jāļauj stiklam pilnībā nožūt. Nepieskarieties stiklam un tuvāko 30 minūšu laikā nelietojiet ķīmiskus līdzekļus (maksimālā efekta sasniegšanai – 24 stundas).
Kategorijas
Pēdējie komentāri
  Kontaktinformācija


  Skatīt lielāku karti

  SIA texo
  Jāņa Asara 13, Rīga, LV-1009
  Epasts: nano@texo.lv


  Tālr.:    +371 67 293 161

  Fakss: +371 67 293 160
  Skype:

  My status