Get Adobe Flash player

Pārklājums kokam un akmenim

 

Pārklājums kokam un akmenim
texo nano pārklājums kokam un akmenim – tā ir organiska un neorganiska aizsardzība kokam un akmenim, izstrādāta uz mūsdienīgas nanotehnoloģijas bāzes. Pašorganizējošies antiadhēzijas (anti-pielipšanas) komponenti veido uz virsmas neredzamu plēvi ar hidrofobām un oleofobām īpašībām. Texo nano nanopārklājumu kokam un akmenim var daudzpusīgi izmantot uz porainām uzsūcošām virsmām.

Ja Jūs jau sen meklējat neredzamu un daudzfunkcionālu līdzekli dažādu porainu virsmu impregnēšanai, tad Jūs esat atraduši to, ko meklējāt. Mūsu texo nano pārklājums kokam un akmenim ļauj jau pēc pirmās apstrādes iegūt neredzamu aizsargplēvi ar impregnējošām īpašībām, kura atgrūž netīrumus un ir noturīga ultravioletajos staros un nanoformē apstrādāto virsmu uz ilgu laika periodu.

texo nano pārklājums kokam un akmenim nesatur silikonu, vasku vai eļļu. Apstrādātā materiāla gaisa caurlaidība nemainās pat pēc vairākkārtējas izmantošanas. Jau pēc vienas reizes pārklāšanas nanopārklājums pilnībā izpauž visas savas īpašības. Tagad apstrādātās virsmas vairs nav jāapsedz.

Priekšrocības

Kavē koka virsmu sadēdēšanu
Gaisa caurlaidība paliek iepriekšējā
Nanoformē virsmas ar atvērtām porām
Novērš virsmas bojāšanos sūnu, ķērpju u.c. dēļ
Ilgstoši pasargā virsmu no ūdens, netīrumiem, taukiem un eļļas
Netīrumi (arī tauki un eļļa) ir viegli nomazgājami ar parastu ūdeni

Lietošanas sfēras

Neapstrādāts koks

Koka galdi, nojumes automašīnām, verandas, dārzu žogi – to visu var uz ilgu laiku pasargāt no netīrumiem, mitruma un sūnu radītiem bojājumiem. Tomēr jāpievērš uzmanība tam, ka tikko glazēts koks jāiztur apmēram trīs mēnešus un tikai pēc tam jāuzklāj nanopārklājums. Tīkkoku vispār nav ieteicams apstrādāt ar šo nanolīdzekli, jo uz tā var rasties plankumi un raibumi. Ar eļļu piesūcinātu koku arī nav nozīmes apstrādāt ar nanopārklājumu, jo eļļa ir “ienaidnieks” nanopārklājumiem. Lakotam kokam mēs iesakām izmantot mūsu texo nano universālās multiputas.

 • Ideāls līdzeklis celtniecības preču veikaliem, galdnieku darbnīcām un visiem kokapstrādes uzņēmumiem.

Māls un terakota

Katrs puķu mīļotājs būs priecīgs uzzināt, ka puķu podiem var piešķirt netīrumu atgrūšanas īpašības. Turklāt ilgāk saglabājas podu sākotnējā krāsa.

 • Ideāls līdzeklis dārzu centriem un uzņēmumiem, kas ražo māla izstrādājumus

Minerālu virsmas

Minerālu virsmas, piemēram, daudzi akmeņu veidi, ko izmanto kapakmeņiem, ir bieži jākopj, jo uz tiem sevišķi labi aug sūnas. Minēto minerālu virsmu apstrāde ar “Nanopārklājumu kokam un akmenim” novērš netīrumu, dubļu un mālu pielipšanu piemineklim, tāpat kā sūnu veidošanos, kas bojā akmeni. Pati vienkāršākā tīrīšana ar ūdens palīdzību izrādās pietiekoša, lai virsma ilgu laiku varētu priecēt acis ar tīrību un sakoptību.

 • Ideāls līdzeklis akmeņkaļiem un tēlniekiem

Laukakmeņi un marmors

Laukakmeņus, kas tik bieži rotā dārzus, tāpat kā dārgo marmoru vēlams pasargāt no apkārtējās vides postošās iedarbības pēc iespējas ilgāk. Nav svarīgi, vai runājam par kapu pieminekļiem, monumentiem vai akmens skulptūrām. Apstrādājot ar nanolīdzekli, rezultātā šie priekšmeti uz ilgu laiku iegūst optimālu aizsardzību pret apkārtējās vides iedarbību, netīrumiem un sūnu radītiem bojājumiem.

 • Ideāls līdzeklis akmeņkaļiem un tēlniekiem

Šķiedrainais cements

Daudzas mājas, kas tika būvētas, izmantojot šķiedraino cementu, jau pēc neilga laika posma kļūst par vietu sūnu kolonijām un dažāda veida netīrumu nogulām. Netīrumi iesūcas fasādē un tad tos ir ļoti grūti notīrīt. Bieži vien saulē netīrumi vēl arī iekalst – un tad tos notīrīt praktiski nav iespējams. Mūsu «Nanopārklājums kokam un akmenim» tādos gadījumos ir ideāla aizsardzība.

 • Ideāls līdzeklis celtniecības firmām

Ķieģeļi un dakstiņi

Katrs individuālās dzīvojamās mājas īpašnieks zina, cik ātri nosmērējas sienas un jumts, sevišķi tad, ja mājai apkārt ir koki. Gan dakstiņi, gan sienas gadu no gada kļūst zaļāki un zaļāki, pamazām saplūstot ar apkārtējo zaļumu. Parasti minētās virsmas nākas tīrīt ar augsta spiediena tīrītāja palīdzību. Dažus mēnešus pēc šīs procedūras sienas un jumts ir vēl viesmīlīgāka virsma sūnām un netīrumiem. Tādēļ, pats vēlākais, vismaz pēc apstrādes ar augsta spiediena tīrītāju ieteicams pārklāt sienas un dakstiņus ar nanopārklājumu kokam un akmenim – tas uz ilgu laiku novērsīs Jūsu mājas sienu nevēlamo iekrāsošanos.

 • Ideāls līdzeklis visām celtniecības firmām un jumiķiem

Smilšakmens un gāzbetona bloki

Gaišam akmenim, tādam kā smilšakmens vai gāzbetons, nepieciešama īpaša aizsardzība. Ārējas izmaiņas uz tādām virsmām parādās pārāk ātri, un tās, diemžēl, neuzlabo telpas vai celtnes dizainu. Smilšakmens un gāzbetons stipri uzsūc sevī netīrumus, eļļu, taukus un citas nelūgtas substances. Tādos gadījumos nepalīdz pat augstspiediena tīrītājs. Tādēļ “Nano kokam un akmenim” pielietošana ir optimāla aizsardzība tādām virsmām. No vienas puses, akmens “elpo”, no otras – netīrās substances vairs nenodara tam ļaunumu.

 • Ideāls līdzeklis celtniecības firmām un dažādu darbnīcu īpašniekiem

Klinkera ķieģeļi un apdare

Tā mājas siena, kas vairāk par citām pakļauta slikta laika iedarbībai, bieži mēdz būt arī stiprāk notraipīta, jo uz tās nosēžas vēja atnesti putekļi. Tādēļ tai var būt nedaudz savādāka krāsa nekā citām mājas daļām. Bet ja visas sienas apstrādātas ar attiecīgu nanolīdzekli, tad putekļi un netīrumi vairs nespēj iekļūt akmenī. Tādā veidā Jūsu māja ilgu laiku priecēs Jūs ar vienmērīgu krāsojumu.

 • Ideāls līdzeklis visām celtniecības firmām

Akmens plāksnes un flīzes

Dārzā vai mājas priekšā mūsu nanopārklājums akmenim un kokam nodrošinās optimālu aizsardzību pret sliktiem laika apstākļiem un cita veida apkārtējās vides iedarbības. Ar tā palīdzību var uz ilgu laiku aizmirst par sūnām, netīriem traipiem, taukiem, eļļu u.c. uz akmens plāksnēm.

 • Ideāls līdzeklis ainavu dizaineriem, dārzu centriem un firmām, kas nodarbojas ar akmens plākšņu klāšanu

Lietošanas pamācība

 1. pirms pārklājuma uzklāšanas virsma rūpīgi jānotīra – tai jābūt tīrai, sausai un attaukotai (rekomendējam izmantot texo nano profesionālo tīrītāju vai texo nano universālo tīrītāju – atkarībā no apstrādājamās virsmas);
 2. pirms lietošanas līdzekli rūpīgi sakratīt;
 3. bagātīgi izsmidzināt līdzekli uz virsmas, lai nepaliek sausi laukumi. Uz pulētas virsmas uzklāt ar samitrinātu auduma salveti vai sūklīti. Uz porainām un spēcīgi uzsūcošām virsmām līdzekļa patēriņš ir lielāks nekā uz pulētām;
 4. lai sasniegtu maksimālu efektu, jāļauj virsmai pilnībā nožūt (minimālais žūšanas laiks 6 stundas, vēlamais 24 – 48 stundas).

Patēriņš: apm. 50 – 150 ml/m² (uzsūcošām virsmām)
apm. 20 – 100 ml/ m² (pulētām, maz uzsūcošām vai neuzsūcošām virsmām)

Kategorijas
Pēdējie komentāri
  Kontaktinformācija


  Skatīt lielāku karti

  SIA texo
  Jāņa Asara 13, Rīga, LV-1009
  Epasts: nano@texo.lv


  Tālr.:    +371 67 293 161

  Fakss: +371 67 293 160
  Skype:

  My status