Get Adobe Flash player

Nanoprodukcija ‘4. Tīrīšana’ kategorijā

Antistatisks tīrīšanas līdzeklis grīdām

Texo nano antistatisks tīrīšanas līdzeklis grīdāmtexo nano antistatisks tīrīšanas līdzeklis grīdām novērš grīdas virsmas elektrizēšanos, tādējādi pasargājot tās no putekļiem! Piemērots gan laminātam, gan arī linoleja grīdas segumiem, lakotām parketa, koka un korķa grīdām, gumijas, plastmasas, PVH grīdām. Šī līdzekļa galvenās priekšrocības – tas neitralizē elektrostatisko spriegumu, samazina putekļu un netīrumu pievilkšanos, padara grīdu mazāk slidenu, kā arī vāji puto, nesatur vasku, silikonu, formaldehīdu un freonu, bioloģiski sadalās un ir ekonomisks lietošanā.

Lietošanas pamācība

 1. Lietojot texo nano antistatisko tīrīšanas līdzekli grīdām, iesakām izmantot mikrošķiedras grīdu uzkopšanas drānu!
 2. Izsmidziniet līdzekli uz drānas (apm. 15 – 20 reizes), līdz drāna ir redzami mitra.
 3. Izsmidziniet tīrīšanas līdzekli arī uz apstrādājamās grīdas virsmas! Lai samitrinātu 1m2 virsmas, nospiediet smidzinātāju apm. 5 – 10 reizes!
 4. Samitrināto drānu piestipriniet grīdas birstei un pārslaukiet grīdu, lai uz tās izveidotos vienmērīgs, mitrs pārklājums. Ļaujiet virsmai pilnībā nožūt!
 5. Ja apstrādājamā virsma ir ļoti netīra, tā vispirms jāattīra ar kādu spēcīgāku tīrīšanas līdzekli, jānoskalo un jānožāvē. Tad, lai panāktu antistatisko efektu, jālieto texo nano antistatisks tīrīšanas līdzeklis grīdām!

TFT/LCD/Plasma tīrītājs

TFT.LCD.Plasma tīrītājs

texo nano TFT/LCD/Plasma tīrītājs ir perfekts līdzeklis televizora ekrāna, dažādu skārienjutīgu ekrānu, displeju, kā arī biroja tehnikas – kopētāju, skaneru, printeru tīrīšanai. Šis līdzeklis notīra putekļus, netīrumus, pirkstu nospiedumus, turklāt tam piemīt antistatiskais efekts. Virsmu sasmērēšanās tiek novērsta laikā līdz pat 4 nedēļām.

Lietošanas pamācība

 1. Izslēdziet iekārtu, kuru vēlaties tīrīt! Labākam efektam ļaujiet tai pilnībā atdzist!
 2. Pirms lietošanas flakonu sakratiet!
 3. Uzsmidziniet nelielu daudzumu putu uz tīras salvetes (piem., uz texo nano pārklājumu un pulēšanas salvetes), rotējošām kustībām viegli iestrādājiet virsmā!
 4. Ļaujiet pāris sekundes iedarboties un nopulējiet virsmu ar neplūksnainu salveti (ideālam rezultātam rekomendējam izmantot texo nano pārklājumu un pulēšanas salvetes)!

Auto moto disku tīrītājs

texo nano pārklājums auto diskiem
Texo nano tīrīšanas līdzeklis auto, moto diskiem ir ļoti stiprs, skābi saturošs līdzeklis. Tas viegli notīra bremzēšanas putekļus un piekaltušus netīrumus no automašīnas, motocikla, motorollera un t.t. diskiem. Produkts kalpo alumīnija, hromētu un tērauda riteņu disku tīrīšanai, kuri pēc tam tiks pārklāti ar texo nano pārklājumu auto siskiem.

Priekšrocības

Inovatīvs mazgāšanas līdzeklis
Viegli notīra bremzēšanas putekļus
Derīgs gan tērauda, gan arī alumīnija diskiem
Ardievu, disku mazgāšana ar zobu birstītes palīdzību !

Lietošanas sfēras

Visi alumīnija, tērauda un hromētie riteņu diski

Lietošanas pamācība

 1. pirms lietošanas līdzekli rūpīgi saskalot;
 2. uzsmidzināt līdzekli uz diskiem (nelietot, tīrot citas automašīnas daļas), ļaut iedarboties 3 – 5 minūtes (atkarībā no disku netīrības pakāpes), noskalot ar lielu daudzumu ūdens. Ļoti netīrus diskus vispirms notīrīt ar birsti;
 3. ļaut nožūt. Temperatūrā virs 30 ° C materiāls izžūst ļoti ātri.

Nelietot uz karstiem diskiem! Nepieļaut tīrītāja izžūšanu uz diskiem!
Patēriņš: apm. 20 – 50 ml vienam diskam

Profesionālais tīrītājs

texo nano profesionālais tīrītājs
Texo nano profesionālais tīrītājs ir augsti efektīva mazgāšanas līdzekļa koncentrāts. Inovatīvā mikrosašķelšanas metode ļauj izdarīt pamatīgu tīrīšanu bez kaitīgiem tenzīdiem, šķīdinātājiem, enzīmiem un balinātājiem. To lieto tur, kur universālie mazgāšanas līdzekļi vairs nedarbojas. Texo nano profesionālais tīrītājs darbojas vienmēr ! Parastie mazgāšanas līdzekļi sastāv galvenokārt no tenzīdiem, enzīmiem, šķīdinātājiem vai balinātājiem. Tie nesašķeļ netīrumu molekulas atsevišķos atomos un, tādā veidā ķēdīte, no kuras sastāv molekula, nevar tikt sadalīta. Tādēļ netīrumu nomazgāšana notiek daudz sarežģītāk, un bieži vien netīrumi vienkārši tiek vienmērīgi izkliedēti pa virsmu.

Atkarībā no netīrības pakāpes koncentrātu var atšķaidīt. Vieglākos gadījumos pietiek atšķaidīt proporcijā 1:10.

Priekšrocības

Bez enzīmiem un balinātājiem
Bez kaitīgiem šķīdinātājiem
Bez tenzīdiem

Mikrosašķelšana

Mikrosašķelšanas procesā netīrumu molekulas (atomu ķēdīte, kas savā starpā savienoti ar tā sauktām saitēm) tiek sašķelta atsevišķos atomos, kurus pēc tam var viegli nomazgāt. Tas ir ļoti sarežģīts fizikāls process !Sākumā netīrumi vēl ir redzami, jo molekulas vēl tikko saskaldītas atomos. Bet, piemēram, ar mūsu maģisko nanosūkli vai tīrīšanas salveti Jūs varat tos viegli noslaucīt. Sājā nolūkā vienkārši saslapiniet tīrīšanas salveti ar ūdeni un noslaukiet virsmu.

Lietošanas sfēras

Māls, terakota
Minerālu virsmas
Neapstrādāts koks
Ķieģeļi (arī dakstiņi)
Šķiedrainais cements
Dabīgs akmens, marmors
Smilšakmens, gāzbetona bloki
Klinkera ķieģeļi, apdares akmens
Betons, betons ar nenosegtu pildvielu
Flīzes, akmens plātnes u.c.

Lietošanas pamācība

 1. pirms virsmu tīrīšanas izmēģināt līdzekli neredzamā vietā, lai pārliecinātos par efektu un iedarbību;
 2. atkarībā no virsmu netīrības pakāpes koncentrātu var atšķaidīt (vidēji netīrām virsmām pietiek atšķaidīt ar ūdeni proporcijā 1:10);
 3. izsmidzināt tīrītāju uz mitras virsmas;
 4. atstāt iedarboties uz virsmas apm. 10 – 15 min. (pēc šāda laika perioda pat visnoturīgākie netīrumi atdalās paši, bez mehāniskas iedarbības);
 5. nepieciešamības gadījumā notīrīt ar mitru auduma salveti;
 6. noskalot virsmu ar ūdeni un ļaut tai nožūt.

Profesionālais tīrītājs, uzsmidzināts uz virsmas, parasti darbojas pats par sevi, bez mehāniskas iedarbības vai beršanas!
Nelietot kopā vai nejaukt ar citiem tīrītājiem! Ievērot visas uz produkta etiķetes attēlotās drošības zīmes!
Patēriņš: apm. 10 – 25 ml/m² (neiekļaujot atšķaidījumu (ūdeni))

Abrazīvais tīrītājs

texo nano abrazīvais tīrītājs
texo nano abrazīvais tīrītājs ideāli piemērots visu stikla (arī automašīnu logu stikliem) un keramikas, kā arī nerūsējoša tērauda, cēlmetāla virsmu, kā arī stikla un keramisko plīts virsmu tīrīšanai pirms nanopārklājuma uzklāšanas. Šis tīrītājs veidots uz ūdens bāzes un tā sastāvā ir abrazīvas daļiņas, kas izšķīdina un notīra no virsmas visus tauku slāņus, virsmas aktīvo vielu (tensīdu) paliekas, kā arī visus pārējos netīrumus. Šis tīrītājs ir pietiekami spēcīgs, lai notīrītu gan kaļķi, gan citus grūti notīrāmus, piekaltušus netīrumus, tomēr tas ir vidi saudzējošs un lietojams ikdienas uzkopšanas darbos, ekonomisks lietošanā.

Priekšrocības

Spēcīgs tīrītājs
Vidi saudzējošs
Ideāls arī regulārai lietošanai
Lietojot nepieciešami mazi daudzumi
Ideāls virsmas sagatavošanai pirms nanopārklājuma uzklāšanas
Bez grūtībām tiek galā ar kaļķi un grūti notīrāmiem, piekaltušiem netīrumiem.
Viegli notīra kukaiņus un citus piekaltušus netīrumus no dažādām stikla virsmām

Lietošanas pamācība

 1. pirms virsmu tīrīšanas izmēģināt līdzekli neredzamā vietā (jutīgām virsmām, piemēram, akrilam, tīrīšana var radīt skrambas);
 2. pirms lietošanas līdzekli rūpīgi saskalot;
 3. uzliet tīrītāju uz mitras salvetes vai sūklīša;
 4. ar apļveida kustībām attīrīt apstrādājamo virsmu;
 5. noskalot virsmu ar lielu daudzumu ūdens;
 6. pēc noskalošanas ļaut virsmai nožūt un pēc tam to nopulēt.

Nelietot kopā ar līdzekļiem, kas satur hloru!
Nelietot virsmām, kas jūtīgas pret skābēm, piemēram, marmoram un citām dabīgām akmens virsmām!
Patēriņš: apm. 10 – 25 ml/m²

Universālais tīrītājs

texo nano universālais tīrītājs
Texo nano Universālais tīrītājs ir efektīvs tīrīšanas līdzeklis, kas īpaši piemērots, lai attīrītu visdažādākās virsmas pirms un pēc nanopārklājuma uzklāšanas.

Universālais tīrītājs notīrīs dažādus traipus – eļļas, taukus, dūmus, nikotīnu, kvēpus, vaskus un netīrumu atliekas no gandrīz visām virsmām – marmora, granīta, flīzēm, keramikas flīzēm un plastmasas. Šis tīrītājs ir ideāli piemērots ēdnīcām un virtuvēm dažādu virsmu attaukošanai. Universālo tīrītāju var izmantot gan manuālai, gan automātiskai tīrīšanai. Šo tīrīšanas līdzekli var lietot ikdienā, jo tas neatstāj negatīvu ietekmi uz virsmu – tā sastāvā nav šķīdinātāju, enzīmu, balinātāju (hlors).

Lietošanas pamācība

 1. pirms virsmu tīrīšanas izmēģināt līdzekli neredzamā vietā;
 2. universālo tīrīšanas līdzekli uzklāt (uzsmidzināt) uz virsmas;
 3. atstāt iedarboties 10 minūtes;
 4. notīrīt ar mitru salveti;
 5. noskalot ar tīru ūdeni;
 6. pulēt virsmu ar neplūksnainu auduma salveti, līdz tā ir pilnīgi sausa.

Patēriņš: apm. 10 – 25 ml/m²

Maģiskais nanosūklis

Maģiskais nanosūklis

TEXO NANO maģiskais nanosūklis lieliski tīra dažādas virsmas, neizmantojot nekādu sadzīves ķīmiju. Lietojot tā pamazām nodilst. TEXO NANO maģiskais nanosūklis notīra praktiski visu, pat problemātiskus traipus.

TEXO NANOsūklis viegli notīra:

Traipus un švīkas no sienām, fasādēm un grīdām, krāsu, tapešu līmes paliekas Sūbējumu no metāla (piemēram, no sudraba) Vecas košļājamās gumijas pēdas Ūdensdrošu marķējumu, zīmogu/spiedogu krāsu, grafiti (ierobežoti), zīmuli Gumijas nospiedumus Sveķu traipus

Lietošanas sfēras:

Mašīna un motocikls

Tīra pielipušus netīrumus, notīra dekoratīvos elementus, riteņu diskus, gumijas pēdas, kā arī nikotīna un bitumena traipus.

Virtuve

Tīra visas virsmas: nerūsējošā tērauda, sudraba, hroma, alumīnija, keramikas. Notīra vecus tējas un kafijas traipus.

Māja un dārzs

Tīra plastmasas, koka, un metāla rāmjus, palodzes, stiklu, spoguļus, slēdžus, dārza mēbeles, flīzes virtuvē un vannas istabā, ādas mēbeles, baterijas, žalūzijas, slēģus, rullējamos slēģus, sporta apavus. Atsvaidzina nodzeltējušu un pelēcīgi kļuvušu plastmasu, satumsušu metālu, švīkas un traipus uz sienām un grīdām, grafiti.

Birojs

Tīra spiedogu un zīmogu krāsu, ūdensdrošo marķējumu, zīmuli, attīra nodzeltējušus galdus/ krēslus/ skapjus, datoru, telefonu, printeru plastmasas virsmas utt.

Kā tas funkcionē?

TEXO NANO maģiskais nanosūklis sastāv tikai no poraina materiāla – tajā nav nekādas sadzīves ķīmijas. Tīrošais faktors ir pati porainā virsma – tā sastāv no “mikroskopisku poru (nanoporu)” un “lielu poru” kombinācijas, veidojot filigrānu tīkliņu. Netīrumiem ir “vidējas poras” – molekulas. Mikroskopiskās poras “sašķeļ” netīrumu molekulas, bet lielās poras uzsūc tās sevī un aizvāc no tīrāmās virsmas. Svarīgi, ka TEXO NANO maģiskais nanosūklis jālieto BEZ sadzīves ķīmijas piedevas. Tīrot asas malas vai porainas virsmas, nanoberžamais var saplīst. Tīrot traipus no tapetēm, reizē ar netīrumiem var noberzties arī nedaudz krāsas. Ar NANO-švammīti nedrīkst tīrīt lakotas vai spīdīgas virsmas, jo tās var zaudēt spīdumu.

TEXO NANO maģiskā nanosūkļa kopšana

nano sūkli var daudzreiz mazgāt ūdenī. Tas kārtīgi jāsaslapina, pēc tam jāizspiež. NANOsūkļa skalošana ar ūdeni uzlabo tā traipu tīrīšanas spējas.

Lietošanas pamācība

Pirms tīrīšanas jāizmēģina nemanāmā vietā, lai pārliecinātos, kā reaģē tīrāmais materiāls. Viegli saslapināt nanosūkli ar ūdeni un rūpīgi (nelietojot spēku) noberzt tīrāmo virsmu. Slapināšanai nav jālieto nekas cits, tikai ūdens. 

TEXO NANO maģiskais nanosūklis lieliski tīra dažādas virsmas, neizmantojot nekādu sadzīves ķīmiju. Lietojot tā pamazām nodilst. TEXO NANO maģiskais nanosūklis notīra praktiski visu, pat problemātiskus traipus.

TEXO NANOsūklis viegli notīra:

Traipus un švīkas no sienām, fasādēm un grīdām, krāsu, tapešu līmes paliekas Sūbējumu no metāla (piemēram, no sudraba) Vecas košļājamās gumijas pēdas Ūdensdrošu marķējumu, zīmogu/spiedogu krāsu, grafiti (ierobežoti), zīmuli Gumijas nospiedumus Sveķu traipus

Lietošanas sfēras:

Mašīna un motocikls

Tīra pielipušus netīrumus, notīra dekoratīvos elementus, riteņu diskus, gumijas pēdas, kā arī nikotīna un bitumena traipus.

Virtuve

Tīra visas virsmas: nerūsējošā tērauda, sudraba, hroma, alumīnija, keramikas. Notīra vecus tējas un kafijas traipus.

Māja un dārzs

Tīra plastmasas, koka, un metāla rāmjus, palodzes, stiklu, spoguļus, slēdžus, dārza mēbeles, flīzes virtuvē un vannas istabā, ādas mēbeles, baterijas, žalūzijas, slēģus, rullējamos slēģus, sporta apavus. Atsvaidzina nodzeltējušu un pelēcīgi kļuvušu plastmasu, satumsušu metālu, švīkas un traipus uz sienām un grīdām, grafiti.

Birojs

Tīra spiedogu un zīmogu krāsu, ūdensdrošo marķējumu, zīmuli, attīra nodzeltējušus galdus/ krēslus/ skapjus, datoru, telefonu, printeru plastmasas virsmas utt.

Kā tas funkcionē?

TEXO NANO maģiskais nanosūklis sastāv tikai no poraina materiāla – tajā nav nekādas sadzīves ķīmijas. Tīrošais faktors ir pati porainā virsma – tā sastāv no “mikroskopisku poru (nanoporu)” un “lielu poru” kombinācijas, veidojot filigrānu tīkliņu. Netīrumiem ir “vidējas poras” – molekulas. Mikroskopiskās poras “sašķeļ” netīrumu molekulas, bet lielās poras uzsūc tās sevī un aizvāc no tīrāmās virsmas. Svarīgi, ka TEXO NANO maģiskais nanosūklis jālieto BEZ sadzīves ķīmijas piedevas. Tīrot asas malas vai porainas virsmas, nanoberžamais var saplīst. Tīrot traipus no tapetēm, reizē ar netīrumiem var noberzties arī nedaudz krāsas. Ar NANO-švammīti nedrīkst tīrīt lakotas vai spīdīgas virsmas, jo tās var zaudēt spīdumu.

TEXO NANO maģiskā nanosūkļa kopšana

nano sūkli var daudzreiz mazgāt ūdenī. Tas kārtīgi jāsaslapina, pēc tam jāizspiež. NANOsūkļa skalošana ar ūdeni uzlabo tā traipu tīrīšanas spējas.

Lietošanas pamācība

Pirms tīrīšanas jāizmēģina nemanāmā vietā, lai pārliecinātos, kā reaģē tīrāmais materiāls. Viegli saslapināt nanosūkli ar ūdeni un rūpīgi (nelietojot spēku) noberzt tīrāmo virsmu. Slapināšanai nav jālieto nekas cits, tikai ūdens.

Pārklājums brillēm

Pārklājums brillēm texo nano pāklājums visa veida brillēm

TEXO NANOpārklājums brillēm ir briļļu kopšanas līdzeklis, kas sevī apvieno trīs produktus –

 1. tīrīšanas līdzekli,
 2. aizsargā briļļu lēcas pret aizsvīšanu
 3. nodrošina putekļu atgrūšanas efektu.

Līdzeklis piemērots briļļu stiklu, motociklistu ķiveru plastmasas sejsegu, slēpotāju briļļu, sportistu briļļu, zemūdens peldēšanas briļļu, kā arī saulesbriļļu kopšanai un tīrīšanai. Lietojams arī visu veidu objektīvu tīrīšanai un apstrādei. Īpašā nanotehnoloģiju bāze veido aizsargpārklājumu, kas novērš briļļu stiklu aizsvīšanu, atvieglo netīrumu, pirkstu nospiedumu un tauku traipu tīrīšanu, kā arī nodrošina putekļu atgrūšanas efektu.

Kā darbojas TEXO NANOpārklājums brillēm?

• Šis briļļu tīrīšanas līdzeklis ir balstīts uz nanotehnoloģiju bāzes;
• Molekulārā tīklveida nanodaļiņu struktūra nodrošina atsevišķu molekulu tiešu ķīmisku saiti ar apstrādāto virsmu;
• Tā kā šis pārklājums ir strukturēts daudz sīkāk, nekā redzamās gaismas viļņu garums, transmisijas pakāpe neizmainās. Ar šīs caurspīdīgās, augsti efektīvās, antistatiskās un aizsvīšanu kavējošās nanoaizsargplēves palīdzību tiek panākta efektīvu aizsardzību ar pretaizsvīšanas un putekļu atgrūšanas efektu;
• Pateicoties šī produkta izcilajām tīrošajām īpašībām, tauku traipi un pirkstu nospiedumi notīrās viegli. Veidojas tīra virsma bez traipiem un švīkām, kas novērš gan briļļu aizsvīšanu, gan arī putekļu un netīrumu pievilkšanos un pielipšanu stiklam. Svarīgi, ka tādējādi tiek novērsti optiski izkropļojumi;
• Apstrāde ar šo līdzekli nenodara nekādu kaitējumu nedz briļļu stikliem, nedz rāmjiem.

Produkta priekšrocības

• Novērš putekļu un netīrumu pielipšanu;
• Neizraisa ozona slāņa iznīcināšanu;
• Piemērots visu veidu brillēm;
• Novērš stiklu aizsvīšanu;
• Dabai draudzīgs produkts, kas bioloģiski sadalās
• Nekairina ādu, PH neitrāls;
• Nav degošs;
• Nesatur vasku un silikonu, šķīdinātājus, butilglikolu, amonjaku, metanolu, acetonu, benzīnu.

Piesardzība

Pēc produkta lietošanas rūpīgi nomazgāt rokas ar ziepēm! Nepieļaut produkta iekļūšanu acīs! Ja produkts iekļūst acīs, izskalot tās ir lielu daudzumu ūdens!

Uzglabāšana

Glabāt temperatūrā no +5 – +25ºC.

Lietošanas pamācība

 1. Uzsmidzināt uz briļļu lēcām;
 2. ļaut iedarboties apmēram 10 sekundes;
 3. nospodrināt ar tīru, neplūksnainu drānu.

texonano multiputas

 Texo nano universālās multiputas

Antibakteriālās multiputas ir tīrošs un nanoformējošs līdzeklis, kas izstrādāts uz mūsdienīgās nanotehnoloģijas bāzes. Ilgstoši pasargā apstrādātās virsmas no ūdens, netīrumiem, taukiem un pirkstu nospiedumiem. Putām piemīt putekļu un netīrumu atgrūšanas īpašības, kā arī antibakteriāla iedarbība. Lietot – metāla virsmām, lakotām un krāsotām virsmām, stiklam, spoguļiem. Antibakteriālajām multiputām piemīt patīkama citronu smarža.

Priekšrocības

Būtiski samazina laiku, kas jāpatērē tīrīšanai; Saglabā nerūsējošā tērauda struktūru un spīdumu; Samazina tīrīšanai nepieciešamo mazgāšanas līdzekļu daudzumu apmēram par 60-70% ; Netīrumus no apstrādātās virsmas noskalo ar parastu ūdeni vai noslauka ar mitru lupatu; Uz ilgu laiku pasargā apstrādātās virsmas no ūdens, netīrumiem, taukiem un pirkstu nospiedumiem.

texo nano universālās multiputas varat izmantot, lai tīrītu:

Auto virsbūvi un riteņu diskus

Izmatojot mūsu multiputas, ir iespēja ietaupīt gan laiku, gan naudu, jo vairs nav nepieciešamības braukt uz automazgātavu! Ar texo nano multiputām varēsiet vienlaicīgi gan notīrīt, gan iekonservēt virsbūvi ar aizsargājošās nanoplēves palīdzību. Un nākotnē mašīnas mazgāšanai pietiks ar sūkli un ūdeni. Ideāls līdzeklis automazgātavām.

Motociklus

Ja apstrādā motociklu ar multiputām, kļūst acīmredzams, ka ne tikai hromētās detaļas, bet arī plastmasas daļas ieguvušas aizsargājošo nanopārklājumu. Pat riteņu diskus un motociklista ķiveri var pilnībā apstrādāt ar mūsu multi-putu palīdzību. To spīdums tiks atjaunots un saglabāsies vairākus mēnešus.

Instrumentus, rezerves daļas un agregātus

Apstrādājot jebkurus instrumentus, rezerves daļas un agregātus, tie uz ilgu laiku ideāli reaģē uz ūdeni, netīrumiem un taukiem – to virsma iegūst ūdens un netīrumu atgrūšanas īpašības un tagad tos tīrīt ir pavisam viegli. Ideāls līdzeklis darbnīcām un industriāliem uzņēmumiem.

Velkmes skapjus un krāsnis

Vieni no visgrūtāk notīrāmajiem traipiem virtuvē ir tauku un eļļas traipi uz velkmes skapjiem un krāsnīm. Multiputas ne tikai tīra, bet arī konservē. Visas virsmas sāk atgrūst netīrumus un ūdeni – pat veciem velkmes skapjiem un krāsnīm atjaunojas sākotnējais spīdums. Ideāls līdzeklis kafejnīcām, restorāniem utt.

Mūzikas instrumentus

Ar multiputu palīdzību Jūs varēsiet saglabāt sava mūzikas instrumenta mirdzumu neatkarīgi no tā, no kāda materiāla tas izgatavots – no nerūsējoša tērauda vai no pulēta koka. Ideāls līdzeklis mūziķu ansambļiem un mūzikas instrumentu veikaliem.

Alumīnija vai plastmasas logu rāmjus

Logu rāmju mazgāšana bieži ir daudz darbietilpīgāka nekā pašu logu mazgāšana. Apstrādāts ar multiputām, loga rāmis būs iekonservēts, kā arī iegūs jaunas īpašības – atgrūdīs netīrumus un ūdeni. Multiputasputas var uzklāt uz rāmja gan no ārpuses, gan arī no iekšpuses. Rāmja dabīgais spīdums tiks atjaunots un saglabāsies ilgi. Ideāls līdzeklis tādu biroja ēku, autosalonu tīrīšanai, kam ir lieli logi, arī logu ražotājiem.

Spoguļus

Apstrādāts ar multiputām, spogulis uz ilgu laiku iegūs ūdens un tauku atgrūšanas īpašības, kā arī kļūs daudz vieglāk tīrāms – pietiks to noslaucīt ar mitru lupatu un nospodrināt sausu. Ideāls līdzeklis viesnīcām, veikaliem, restorāniem un frizētavām.

Citas lietošanas sfēras

Velosipēdi, virtuves ierīces un iekārtas, pulēts koks, pastkastītes, durvju bloki, automašīnu konsoles, akrils, gluda āda (apavi un virsjakas), laivas (plastmasas un metāla), utt.

Lietošanas instrukcija

1. pirms lietošanas flakonu sakratīt;
2. pirms virsmu apstrādes tās jāattīra no putekļiem, netīrumiem un taukiem;
3. no apm.10 cm attāluma uzpūst virsmai nelielu daudzumu putu, ar pulējošām kustībām iestrādāt putas;
4. pēc apstrādes ar putām, nopulēt virsmu ar neplūksnainu drānu vai salveti – rekomendējam izmantot texo nano tīrīšanas salvetes;
5. apmēram 30 minūtes (vēlams 60 min.) nepieļaut apstrādātās virsmas saskari ar ūdeni. Efekts parādīsies apmēram 30 minūtes pēc virsmas apstrādes;
6. efektam mazinoties, var veikt atkārtotu apstrādi;
7. tīrot apstrādātās virsmas, nav nepieciešami „agresīvi” tīrītāji, jo netīrumi pie virsmām nepielīp. Nepieciešamības gadījumā izmantot maigu tīrīšanas līdzekli.
Maksimālam rezultātam multiputas iesakām lietot kopā ar texo nano tīrīšanas salvetēm!
Patēriņš: apm. 10 – 25 ml/m²

Kategorijas
Pēdējie komentāri
  Kontaktinformācija


  Skatīt lielāku karti

  SIA texo
  Jāņa Asara 13, Rīga, LV-1009
  Epasts: nano@texo.lv


  Tālr.:    +371 67 293 161

  Fakss: +371 67 293 160
  Skype:

  My status