Get Adobe Flash player

Pārklājums plastmasai

texo nano pārklājums plastmasai
Texo nano pārklājums plastmasai izgatavots uz ķīmijas nanotehnoloģijas bāzes. Ar tā palīdzību var panākt plastmasas virsmu (poliestera, polikarbonāta, akrila sveķu u.c.) vieglas notīrīšanas efektu. Uzklātais nanolīdzeklis uz virsmas veido ļoti plānu neredzamu plēvi, kura samazina netīrumu un citu nevēlamu substanču pielipšanu virsmai un kurai piemīt ūdens atgrūšanas īpašības. Texo nano pārklājums plastmasai nesatur ne silikonu, ne vasku, ne eļļas. Lai sasniegtu ilglaicīgu aizsargefektu, pietiek vienreiz uzklāt līdzekli plastmasas virsmai.

Priekšrocības

Nanoformē jebkādas plastmasas virsmas
Ilglaicīgi aizsargā plastmasas virsmas no ūdens, netīrumiem, taukiem, eļļas
Netīrumus (tai skaitā gan taukus, gan eļļu) var viegli nomazgāt ar parastu ūdeni

Lietošanas sfēras

Plastmasas duškabīnes

Atvieglojums tiem, kas necieš mazgāt bīdāmās plastmasas durvis. Kaļķu nogulsnes un citi netīrumi viegli nomazgājami ar parastu ūdeni. Mazgāšanas līdzekļu lietošana rakstiski kļūst nevajadzīga.

Plastmasas logu rāmji

Lietus, sniegs un putekļi padara neizbēgamu regulāru logu mazgāšanu. Bet nepietiek nomazgāt stiklus: logu rāmji arī pamatīgi notraipās, un ja netīrumi “ieēdas” plastmasā, tad to nomazgāt nemaz nav tik vienkārši. Mūsu “nano plastmasai” izstrādāts tādā veidā, ka netīrumi nogulsnējas tikai uz virsmas un tos var viegli notīrīt ar ūdens un/vai mitras lupatas palīdzību.

Plastmasas sejsegi motociklu ķiverēm

Īsta laime katram, kam patīk braukt ar motociklu! Jo viņi gan zina, kā tas ir, kad slikts laiks pārsteidz negaidot. Nereti jāapstājas ceļa malā, jo caur ūdens nolieto sejsegu nevar redzēt vispār vai gandrīz neko. Bet no sejsega, kas apstrādāts ar “nano plastmasai”, ūdeni izspiež pretī skrejošais gaiss, praktiski neierobežojot redzamību. Bet arī labā laikā viss nav tik jauki: uz sejsega nosēžas nelūgti viesi – mušas, odi un citi kukaiņi, kuri notraipa sejsegu un piespiež braucēju ik pa brīdim apstāties. Beigtie kukaiņi mazāk pielīp apstrādātam stiklam un tos var viegli notīrīt ar mitru lupatu.

Motocikla priekšējais stikls

Priekšējam stiklam motobraucējs jāpasargā no lietus un kukaiņiem. Un tas lieliski tiek galā ar šo uzdevumu. Tikai pielipušie odi un mušas notraipa stiklu un piespiež braucēju regulāri to mazgāt. Mūsu “nano plastmasai” būtiski atvieglo šo uzdevumu. Bieži vien pietiek ar parastu lietutiņu, lai noskalotu visus šos netīrumus. Jebkurā gadījumā, pat sarežģītos gadījumos pietiek ar mitru lupatu, lai nomazgātu visus netīrumus, jo tie nevar pielipt pie plānās nanoplēves.

Dārza mēbeles

Plastmasas dārza mēbeļu īpašniekiem ir pazīstama problēma, kad neglīti traipi no sūnām un citiem zaļumiem neizbēgami parādās uz mēbelēm vasaras laikā. Saules staros tie sakalst un ieēdas plastmasā – un tad šos traipus var notīrīt tikai ar augsta spiediena tīrītāja vai agresīva mazgāšanas līdzekļa palīdzību, un arī tad ne vienmēr tas izdodas, un traipi turpina “rotāt” mēbeli. No tā var izvairīties. Plastmasas virsmas, kas apstrādātas ar “texo nano pārklājumu plastmasai”, kļūst visai neviesmīlīgas pret netīrumiem, mušām u.c., tiem vienkārši nav iespējas pieķerties virsmai.

Lietošanas pamācība

 1. virsmu pirms pārklājuma uzklāšanas attīrīt, attaukot un izžāvēt;
 2. līdzekli rūpīgi saskalot;
 3. nelielu daudzumu līdzekļa uzsmidzināt uz neplūksnainassalvetes, vertikālām kustībām uzklāt pārklājumu, pēc 15 minūtēm nopulēt virsmu ar tīru, neplūksnainu drānu vai salveti (augstākā mitruma līmenī nožūšana nepieciešams vairāk laika – līdz pat dažām stundām);
 4. tuvāko 30 min. laikā nepieskarties virsmai, nelietot ķīmiskus tīrīšanas līdzekļus. Efekts radīsies apmēram 30 min. laikā pēc pulēšanas (uz virsmas uzsmidzināts ūdens neveidos vienmērīgu „pārklājumu”, bet gan atsevišķas pilītes).

Uzklāšanai un pulēšanai iesakām izmantot texo nano pulēšanas un pārklājumu salvetes!
Patēriņš: apm. 10 – 25 ml/m²

Kategorijas
Pēdējie komentāri
  Kontaktinformācija


  Skatīt lielāku karti

  SIA texo
  Jāņa Asara 13, Rīga, LV-1009
  Epasts: nano@texo.lv


  Tālr.:    +371 67 293 161

  Fakss: +371 67 293 160
  Skype:

  My status