Get Adobe Flash player

texonano multiputas

 Texo nano universālās multiputas

Antibakteriālās multiputas ir tīrošs un nanoformējošs līdzeklis, kas izstrādāts uz mūsdienīgās nanotehnoloģijas bāzes. Ilgstoši pasargā apstrādātās virsmas no ūdens, netīrumiem, taukiem un pirkstu nospiedumiem. Putām piemīt putekļu un netīrumu atgrūšanas īpašības, kā arī antibakteriāla iedarbība. Lietot – metāla virsmām, lakotām un krāsotām virsmām, stiklam, spoguļiem. Antibakteriālajām multiputām piemīt patīkama citronu smarža.

Priekšrocības

Būtiski samazina laiku, kas jāpatērē tīrīšanai; Saglabā nerūsējošā tērauda struktūru un spīdumu; Samazina tīrīšanai nepieciešamo mazgāšanas līdzekļu daudzumu apmēram par 60-70% ; Netīrumus no apstrādātās virsmas noskalo ar parastu ūdeni vai noslauka ar mitru lupatu; Uz ilgu laiku pasargā apstrādātās virsmas no ūdens, netīrumiem, taukiem un pirkstu nospiedumiem.

texo nano universālās multiputas varat izmantot, lai tīrītu:

Auto virsbūvi un riteņu diskus

Izmatojot mūsu multiputas, ir iespēja ietaupīt gan laiku, gan naudu, jo vairs nav nepieciešamības braukt uz automazgātavu! Ar texo nano multiputām varēsiet vienlaicīgi gan notīrīt, gan iekonservēt virsbūvi ar aizsargājošās nanoplēves palīdzību. Un nākotnē mašīnas mazgāšanai pietiks ar sūkli un ūdeni. Ideāls līdzeklis automazgātavām.

Motociklus

Ja apstrādā motociklu ar multiputām, kļūst acīmredzams, ka ne tikai hromētās detaļas, bet arī plastmasas daļas ieguvušas aizsargājošo nanopārklājumu. Pat riteņu diskus un motociklista ķiveri var pilnībā apstrādāt ar mūsu multi-putu palīdzību. To spīdums tiks atjaunots un saglabāsies vairākus mēnešus.

Instrumentus, rezerves daļas un agregātus

Apstrādājot jebkurus instrumentus, rezerves daļas un agregātus, tie uz ilgu laiku ideāli reaģē uz ūdeni, netīrumiem un taukiem – to virsma iegūst ūdens un netīrumu atgrūšanas īpašības un tagad tos tīrīt ir pavisam viegli. Ideāls līdzeklis darbnīcām un industriāliem uzņēmumiem.

Velkmes skapjus un krāsnis

Vieni no visgrūtāk notīrāmajiem traipiem virtuvē ir tauku un eļļas traipi uz velkmes skapjiem un krāsnīm. Multiputas ne tikai tīra, bet arī konservē. Visas virsmas sāk atgrūst netīrumus un ūdeni – pat veciem velkmes skapjiem un krāsnīm atjaunojas sākotnējais spīdums. Ideāls līdzeklis kafejnīcām, restorāniem utt.

Mūzikas instrumentus

Ar multiputu palīdzību Jūs varēsiet saglabāt sava mūzikas instrumenta mirdzumu neatkarīgi no tā, no kāda materiāla tas izgatavots – no nerūsējoša tērauda vai no pulēta koka. Ideāls līdzeklis mūziķu ansambļiem un mūzikas instrumentu veikaliem.

Alumīnija vai plastmasas logu rāmjus

Logu rāmju mazgāšana bieži ir daudz darbietilpīgāka nekā pašu logu mazgāšana. Apstrādāts ar multiputām, loga rāmis būs iekonservēts, kā arī iegūs jaunas īpašības – atgrūdīs netīrumus un ūdeni. Multiputasputas var uzklāt uz rāmja gan no ārpuses, gan arī no iekšpuses. Rāmja dabīgais spīdums tiks atjaunots un saglabāsies ilgi. Ideāls līdzeklis tādu biroja ēku, autosalonu tīrīšanai, kam ir lieli logi, arī logu ražotājiem.

Spoguļus

Apstrādāts ar multiputām, spogulis uz ilgu laiku iegūs ūdens un tauku atgrūšanas īpašības, kā arī kļūs daudz vieglāk tīrāms – pietiks to noslaucīt ar mitru lupatu un nospodrināt sausu. Ideāls līdzeklis viesnīcām, veikaliem, restorāniem un frizētavām.

Citas lietošanas sfēras

Velosipēdi, virtuves ierīces un iekārtas, pulēts koks, pastkastītes, durvju bloki, automašīnu konsoles, akrils, gluda āda (apavi un virsjakas), laivas (plastmasas un metāla), utt.

Lietošanas instrukcija

1. pirms lietošanas flakonu sakratīt;
2. pirms virsmu apstrādes tās jāattīra no putekļiem, netīrumiem un taukiem;
3. no apm.10 cm attāluma uzpūst virsmai nelielu daudzumu putu, ar pulējošām kustībām iestrādāt putas;
4. pēc apstrādes ar putām, nopulēt virsmu ar neplūksnainu drānu vai salveti – rekomendējam izmantot texo nano tīrīšanas salvetes;
5. apmēram 30 minūtes (vēlams 60 min.) nepieļaut apstrādātās virsmas saskari ar ūdeni. Efekts parādīsies apmēram 30 minūtes pēc virsmas apstrādes;
6. efektam mazinoties, var veikt atkārtotu apstrādi;
7. tīrot apstrādātās virsmas, nav nepieciešami „agresīvi” tīrītāji, jo netīrumi pie virsmām nepielīp. Nepieciešamības gadījumā izmantot maigu tīrīšanas līdzekli.
Maksimālam rezultātam multiputas iesakām lietot kopā ar texo nano tīrīšanas salvetēm!
Patēriņš: apm. 10 – 25 ml/m²

Kategorijas
Pēdējie komentāri
  Kontaktinformācija


  Skatīt lielāku karti

  SIA texo
  Jāņa Asara 13, Rīga, LV-1009
  Epasts: nano@texo.lv


  Tālr.:    +371 67 293 161

  Fakss: +371 67 293 160
  Skype:

  My status