Get Adobe Flash player

Pārklājums ārējām stikla virsmām

 


TEXO NANO logu stiklu pārklājums aizsargā ārējās stikla un plastmasas virsmas no netīrumiem, rada labāku gaismas caurlaidību, jo nepieļauj kondensāta un netīrumu nosēšanos uz stikla. Pārklājums uz stikla veido ārkārtīgi plānu (tikai daži nanometri) plēvīti, kas nodrošina to, ka pat stipri netīrumi no loga stikla ir nomazgājami ar ūdeni, neizmantojot ķīmiskos tīrīšanas līdzekļus. Pārklājuma efekts saglabājas 1 – 3 gadus, ir pilnīgi neredzams, ideāli piemērots ne tikai Jūsu mājokļa logu kopšanai, bet arī siltumnīcām, ziemas dārziem, vitrīnām un stikliem, kuru mazgāšana ir apgrūtinoša (augstceltnes, lielas stikla virsmas utt.).

Priekšrocības

Derīgs visu veidu stiklam
Efektīvi novērš netīrumu pielipšanu
Pašatīrīšanās efekts

Lietošanas pamācība

 1. Pirms virsmas apstrādes tā rūpīgi jāattīra un jānosusina
 2. Pirms lietošanas līdzekli rūpīgi saskalot
 3. Nano pārklājumu uzklāt normālā temperatūrā un mitruma līmenī, izmantojot kokvilnas drānu, kas samērcēta līdzeklī
 4. Nepieskarieties apstrādātajai virsmai un tuvāko 30 minūšu laikā nelietot ķīmiskus tīrīšanas līdzekļus. Ļaut virsmai nožūt.
 5. Virsmai jāļauj nožūt normālā temperatūrā un normālā mitruma līmenī ātrākais 15 minūšu laikā.

Svarīgi

Nelietot temperatūrā zemākā par +5 un augstākā par +25ºC. Lietošanās laikā sargāt no tiešiem saules stariem! Nelietot virsmām, kas apstrādātas ar pulēšanas līdzekļiem, kas satur vasku, silikonu, teflonu. Pirms apstrādes virsmai jābūt tīrai, sausai un netaukainai.

Rekomendējam

Izmantot labi vēdināmās telpās! Neuzglabāt karstu (sakarstošu) priekšmetu tuvumā. Piesardzība Pēc produkta lietošanas rūpīgi nomazgāt rokas ar ziepēm! Nepieļaut produkta iekļūšanu acīs! Ja produkts iekļūst acīs, izskalot tās ir lielu daudzumu ūdens!

Uzglabāšana

Glabāt temperatūrā no +5 – +25ºC

Lietošanas instrukcija

 1. pirms pārklājuma uzklāšanas virsmu nepieciešams attīrīt, attaukot un izžāvēt (perfektai attīrīšanai iesakām izmantot texo nano universālo tīrītāju)
 2. pirms lietošanas līdzekli rūpīgi sakratīt;
 3. ar samitrinātu salveti vienmērīgi uzklāt pārklājumu, pakāpeniski vertikālām kustībām apstrādājot nelielus stikla laukumus;
 4. 30 minūtes pēc pārklājuma uzklāšanas, lai pabeigtu apstrādi, rūpīgi nopulēt stiklu ar sausu, neplūksnainu auduma salveti, līdz izzūd matētais efekts;
 5. efekta pastiprināšanai ļaut virsmai pilnībā nožūt. Nepieskarties pie apstrādātā stikla un nepielietot ķīmiskus līdzekļus 2-3 stundas (maksimāla efekta sasniegšanai – 24 stundas). Efekts rodas apmēram 24 stundas pēc apstrādes (atkarībā no klimatiskajiem apstākļiem) un to var pārbaudīt, veicot testu (uzsmidzinot apstrādātajai virsmai ūdeni).

Uzklāšanai un pulēšanai iesakām izmantot texo nano pulēšanas un pārklājumu salvetes!
Patēriņš: apm. 10 – 25 ml/m²

Kategorijas
Pēdējie komentāri
  Kontaktinformācija


  Skatīt lielāku karti

  SIA texo
  Jāņa Asara 13, Rīga, LV-1009
  Epasts: nano@texo.lv


  Tālr.:    +371 67 293 161

  Fakss: +371 67 293 160
  Skype:

  My status