Get Adobe Flash player

Autostiklu apstrādes komplekts

 Autostiklu tīrīšanas un apstrādes komplekts XL

Autostiklu tīrīšanas un apstrādes komplekts ir uz ķīmiskas nanotehnoloģijas bāzes veidots pārklājēj-materiāls. Tas rada ļoti labu aizsargkārtu un veicina ūdeņainu un eļļainu šķidrumu pilienveida notecēšanu no virsmas, kā arī atvieglo dubļu, kukaiņu, ledus un citāda veida netīrumu notīrīšanu no automašīnas stikla. Pateicoties mūsu piedāvātajam ultimatīvajam „Skaidras redzes Nano pārklājumam” ūdens un sniegpārslas ātri notek no vējstikla neatstājot pēdas turklāt ātrumā no 70km/h vairs nav nepieciešami logu tīrītāji.

Aizsaluši stikli bez apgrūtinošas skrāpēšanas ir ievērojami vieglāk notīrāmi. Lietus, dubļi un ūdens šļakatas vienkārši notek nost. Darvas pilienus, eļļas plankumus, kukaiņu netīrumus un augu sveķus logu tīrītāji notīra daudz vieglāk, arī kad netīrumi ir īpaši noturīgi. Jūs vienmēr saglabāsiet skaidru bildi !

Pārklājums ir izveidots tā, lai virsmām būtu pēc iespējas mazāks kontakts ar netīrumu daļiņām Tādejādi netīrumi ir viegli notīrāmi neizmantojot ķīmiskos un beržamos līdzekļus. Produktu Jūs varat uzklāt uz tīras virsmas, kas iepriekš notīrīta ar mūsu speciālo tīrītāju. Tādejādi veidojas plāna ķīmiski un mehāniski izturīga aizsargkārta.

Priekšrocības

Izturība līdz pat vienam gadam jeb apm. 20 000 km Aktīvā drošība pateicoties labākai ūdens notecēšanai Izturīgs pret automazgātavām un tvaika staru tīrītājiem Ievērojami labāka redzamība, mazāka acu žilbšana naktī Mazāks logu tīrāmā līdzekļa pielietojums un logu tīrītāju nodilums Braukšanas ātrumā sākot no 80km/h logu tīrītāji kļūst gandrīz vai nevajadzīgi Lietus, sniegs un netīrumi vienkārši nopil no virsmas nost braukšanas izraisītā vēja iedarbības rezultātā

Pielietojuma diapazons visi automašīnu stikli !

Vai tas ir Audi, Porsche, BMW, Mercedes vai Volkswagen – šis automašīnu stiklu pārklājums der jebkuru automašīnu stikliem.

Vējstikli

Lietus, sniegs un netīrumi vienkārši nopil no virsmas nost braukšanas izraisītā vēja iedarbības rezultātā turklāt ātrumā sākot no 80km/h logu tīrītāji kļūst gandrīz vai nevajadzīgi. Drošība uz ceļa, pateicoties labākai ūdens notecēšanai, tiek ievērojami uzlabota turklāt redzamība naktī ir daudz labāka un pretī braucošās mašīnas mazāk apžilbina acis.

Sānstikli

Pretī braucošo automobiļu uz sānstikliem uzšļakstinātais lietus, sniegs un netīrumi vairs nesamazina redzamību. Skatiens sāna spogulī ir skaidrāks līdz ar to arī braukšanas drošība ir augstāka.

Aizmugurējie stikli

Tieši sliktos laika apstākļus rodas problēma, kas skatiens caur aizmugurējo stiklu ir apgrūtinošs netīrumu un sniega dēļ. Mūsu nano automašīnu stiklu pārklājums arī šajā gadījumā ievērojami uzlabo drošību satiksmē, jo netīrumu, sniega un lietus pilienu pieķeršanās tiek ievērojami traucēta.

Visi smago automašīnu stikli

Arī smagajām automašīnām mūsu pārklājums ir optimāls risinājums. Smagās automašīnas vējstiklam ir ievērojami augstāka gaisa pretestība, tādejādi jau sākot ar braukšanas ātrumu no 60 km/h tiek izbaudītas nano-pārklājuma priekšrocības. Arī jaunu logu tīrītāju slotiņu izmaksas tiek samazinātas, jo to pielietojums krītas apmēram par 50%. Apgrūtinošā un biežā tīrāmā līdzekļa uzpildīšana arīdzan tiek reducēta.

Lietošanas instrukcija

 1. pirms stikla apstrādes tas rūpīgi jānotīra – virsmai jābūt tīrai, sausai un attaukotai;
 2. rūpīgi saskalot tīrīšanas līdzekli (Nr. 1) lai nebūtu redzami nosēdumi. Uzliet tīrīšanas līdzekli (apm. 10 – 25 ml, (viena ēdamkarote – 15 ml.)) uz sūklīša un notīrīt stiklu;
 3. ar pulēšanas salveti ļoti rūpīgi notīrīt stiklu, lai uz tā nepaliek tīrītājs. Nepieskarties virsmai ar pirkstiem;
 4. uzsmidzināt nanopārklājumu (Nr. 2) uz tīras salvetes (nelietot to, kas jau izmantota), uzklāt pārklājumu vertikālām kustībām! Pēc tam nopulēt virsmu ar tīru, neplūksnainu drānu;
 5. lai nostiprinātu efektu, ļaut stiklam pilnībā nožūt, nesaskaroties ar ūdeni vai ķīmiskiem līdzekļiem! Nemazgāt un nepieskarties virsmai vismaz 30 minūtes! Maksimālais efekts tiek sasniegts 24 stundas pēc apstrādes!
Kategorijas
Pēdējie komentāri
  Kontaktinformācija


  Skatīt lielāku karti

  SIA texo
  Jāņa Asara 13, Rīga, LV-1009
  Epasts: nano@texo.lv


  Tālr.:    +371 67 293 161

  Fakss: +371 67 293 160
  Skype:

  My status