Get Adobe Flash player

Nanoprodukcija ‘1. Nanopārklājumi’ kategorijā

texo nano Lubriceramics (nano keramika)

NEW ENGINE – jauna dzīve dzinējam!

Produkts ir testēts RTU Autotransporta institūtā. Šeit var apskatīt testēšanas rezultātus.

1. Apraksts

Ievadot lubrikeramikas šihtu ar aerosola mākoni dzinēja karterī, tā vienmērīgi uzklājas uz visām atklātajām virsmām. Arī uz berzes virsmām. Ielejot karterī eļļu un darbinot dzinēju, šihtas daļiņas pārvietojas pa šīm virsmām un uz berzes virsmām kontakta punktos sintezējas lubrikeramikas slānis. Šī lubrikeramika ir ar ļoti zemu berzes koeficientu un satur nanoporas. Berzes koeficients ir zems tādēļ, ka virsmas ir ļoti gludas, jo veidojas no uz šīm virsmām sintezētajiem nanoizaugumiem ar nogludinātu liektu profilu. Atšķirībā no slīpētām un pulētām virsmām, kuru profilu veido abrazīva skrāpējumu rievas ar asu profilu. Atkarībā no slodzes lieluma šīs nanodaļiņas sablīvējas ar dažādu blīvumu. Jo lielāka slodze, jo blīvāk. Attiecīgi – jo blīvāks materiāls, jo tam lielāka mehāniskā stiprība. Veidojas integrēts slīdgultnis, kas pats sintezējoties pielāgojas konkrētajai slodzei šai berzes pārī. Šīs uz berzes pāru slīdvirsmām sintezētā slīdgultņa nanoporas viegli uzsūc smērvielu. Mehānismam atrodoties miera stāvoklī, smērviela tiek izspiesta no porainā slāņa kontaktējošās daļas. Smērviela saglabājas porainā slāņa nesaspiestajā daļā. Uzsākot kustību smērviela, kas atrodas šais porās, rada hidrodinamisko smērvielas starpslāni. Tas izslēdz sauso berzi, uzsākot kustību. Slīdgultņa porainība nodrošina pašeļļošanos. Tādējādi novēršot izdilšanu.
palielinājums X1600
Zīm 1. Lubrikeramika sintēzes procesā.
Pēc savām īpašībām uz berzes virsmām sintezētais slīdgultnis līdzīgs babita slīdgultnim, bet cietāks un pielāgots konkrētai slodzei.
Deformējot ar lokālu iedarbi, to nesagrauj, jo tas ir plastisks. Tā galvenās priekšrocības salīdzinot ar citu veidu slīdgultņiem ir:
- lubrikeramikai ar pamata (bāzes) metālu ir ķīmiska saite, kas praktiski izslēdz iespēju, ka lubrikeramika var atdalīties no tā;
- lubrikeramikai mehānisko stiprību nodrošina detaļas pamata (bāzes) metāls un tikai zemu berzi un pašeļļošanās funkciju nodrošina lubrikeramika;
- Sistēma ir pašatjaunojoša, ko panāk berzes pārī ievadot lubrikeramikas šihtu, kas ne tikai uzlabo berzes apstākļus, bet defekta gadījumā atjauno berzes virsmas.
Tas viss nodrošina sistēmu, kad berzes pāri ar vienādiem parametriem strādās visu mehānisma darba resursu un berzes dēļ nenotiks berzes pāra izdilšana. Tas ir ļoti svarīgi precīzijas berzes pāriem, tādiem kā augstspiediena hidrosistēmas, dīzeļu augstspiediena degvielas aparatūra un citiem.
Berzes pāros, kur kā lubrikantus izmanto konsistentās smērvielas lubrikeramiku ievada ar speciāla lubrikeramiku saturoša konsistenta lubrikanta palīdzību.
Sintezējot integrālo slīdgultni uz iekšdedzes dzinēju berzes pāru virsmām, tādām kā virzuļa gredzens – cilindrs, zobratu pāri, dīzeļu augstspiediena degvielas sistēmu un citām, var samazināt degvielas patēriņu un trokšņu līmeni, kā arī vairākkārt palielināt berzes pāru detaļu kalpošanas laiku.

2. Pielietojums:

Izmantojams visu veidu dzinējos. Rada augstas kvalitātes lubrikeramikas pārklājumu uz dzinēja darba virsmas, veidojot integrēto slīdgultni. Integrētais slīdgultnis nodrošina maksimālu aizsardzību pret nodilumu, maigu un mierīgu dzinēja darbību, uzlabo dzinēja jaudu, paildzina agregātu darbamūžu un samazina degvielas patēriņu. Lubriceramics iesmidzina dzinēja karterī. Nanokeramikas pārklājums – integrētais slīdgultnis veidojas <300 km nobraukuma laikā.

3. Pielietošanas ekonomiskais pamatojums:

Pielietojot texo nano Lubriceramics NEW ENGINE Jūs iegūsiet:
1) + 10-15 l degvielas uz katrim ielietajiem 100 l;
2) + 10-15 km uz katriem nobrauktajiem 100 km;
3) Samazinātu dzinēja vibrāciju – zemāku trokšņa līmeni;
4) Par 20% ilgāku eļļas kalpošanas laiku;
5) +40-60% ilgāku dzinēja detaļu kalpošanas laiku.
6) Grafikā redzams pie kāda degvielas pirkuma atmaksājas izdevumi NEW ENGINE iegādei.

 

4. Lietošanas instrukcija:

1. Iedarbināt dzinēju. Darbināt līdz brīdim, kad tas sasniedz darba temperatūru. Noslāpēt dzinēju.
2. atskrūvēt eļļas noliešanas atvēruma vāciņu un noliet eļļu*.
3. Atstājot atvērtu eļļas noliešanas atvērumu*, atskrūvēt eļļas pieliešanas vāciņu un izņemt eļļas līmeņa noteikšanas taustu.
4. Kārtīgi sakratīt aerosola balonu (>30 sek.).
5. Noņemt aerosola balona vāciņu un pievienot caurulīti.
6. Ievadīt caurulīti eļļas pieliešanas atvērumā un uzmanīgi, lai nenotiktu produkta izplūde pa atvērumiem, iztukšot visu aerosola balonu.
7. Vēdināt karteri 5 min.
8. Ieliet karterī eļļu*.
9. Aizskrūvēt eļļas pieliešanas un noliešanas* atvēruma vāciņu un ievietot eļļas līmeņa mērīšanas taustu.
10. Iedarbināt dzinēju. Darbināt to tukšgaitā 10-15 min.
11. Varat uzsākt kustību. Lubrikeramikas pārklājums izveidojas 250-300 km nobraukuma laikā. Šajā laikā nepakļaut dzinēju maksimālām slodzēm!
xxx* – tikai gadījumā, ja NEW ENGINE tiek pielietots eļļas maiņas procesā! Citos gadījumos šīs konkrētās pozīcijas nav jāizpilda!

5. Glabāšanas un lietošanas nosacījumi:

Lietot labi vēdināmās telpās. Nesmidzināt uz atklātas liesmas. Neieelpot. Ja līdzeklis iekļūst acīs, nekavējoties skalot ar lielu daudzumu ūdens. Glabāt temperatūrā +5°C – +40°C. Sargāt no tiešiem saules stariem. Glabāt bērniem nepieejamā vietā.

6. Rāžotājs:

Ražots Latvijā pēc SIA TEXO pasūtījuma.
Pēc Latvijā izstrādātas un patentētas tehnoloģijas!

7. Piejamais NEW ENGINE iepakojums

100 ml – 2 L kartera tilpumam, 150 ml – 5 L kartera tilpumam, 300 ml – 10 L kartera tilpumam.

Pārklājums keramikai

pārklājums keramikai

Texo nano pārklājums keramikai aizsargā jebkuru keramisku virsmu, kā arī rūpējas par tās tīrību – tas atgrūž ūdeni, šķidras un eļļainas substances, kā arī atvieglo netīrumu un kaļķa notīrīšanu no izlietnēm, klozetpodiem, bidē, flīzēm, vannām, utt. Pārklājums pasargā no baktēriju vairošanās, pelējuma un netīrumiem, tādējādi nodrošinot higiēniskumu sanitārajās telpās. Lietojot šo līdzekli, samazināsies tīrīšanai paredzētais laiks un ievērojami tiks ietaupīti mazgāšanas līdzekļi – pēc apstrādes ar nanopārklājumu netīrumi virsmās neiesūcas un ir daudz vieglāk notīrāmi.

Lietošanas pamācība:

 1. Pirms pārklājuma uzklāšanas virsma rūpīgi jānotīra – tai jābūt tīrai, sausai un attaukotai. Tīrītāja paliekas rūpīgi jānoskalo ar lielu ūdens daudzumu.
 2. Pirms lietošanas līdzekli saskalot.
 3. Izsmidzināt līdzekli uz tīras, neplūksnainas salvetes (rekomendējam izmantot texo nano pārklājumu un pulēšanas salveti) un rūpīgi rotējošām kustībām iestrādāt pārklājumu virsmā (patēriņš: 10 – 15ml uz m2).
 4. Ļaut pārklājumam nožūt vismaz 15 min. (telpās ar augstāku mitruma līmeni žūšana var aizņemt vairākas stundas).
 5. Pēc pārklājuma izžūšanas virsmu vēlreiz nopulēt ar tīru, neplūksnainu salveti!
 6. Nepieskarties apstrādātajai virsmai un nemazgāt to 2 – 3 stundas, vēlams – 24 stundas!

Apstrādes laikā rekomendējam lietot cimdus! 

Nelietot temperatūrā zemākā par +5ºC un augstākā par +25ºC 

Pārklājums riepām

texo nano pārklājums riepām

Veicot automašīnu, motociklu vai divriteņu apkopi un mazgāšanu, dažkārt tiek aizmirsts par šo transporta līdzekļu riepu tīrību. Citkārt tas liekas nesvarīgi vai pārāk apgrūtinoši, bet gadās, ka riepas jau ir zaudējušas sākotnējo melno toni un tādēļ to kopšana šķiet nevajadzīga! Taču netīras un nobružātas riepas var sabojāt ikviena – pat paša modernākā un koptākā transporta līdzekļa izskatu. Piedāvājam Jums šīs problēmas risinājumu!

texo nano pārklājums riepām ideāli piemērots visu veidu riepām – gan automašīnu, gan motociklu, gan arī divriteņu riepām! Tas uz ilgu laiku saglabās jebkuru jaunu riepu melno toni, kā arī atjaunos to jau lietotām riepām. Pārklājums rūpēsies par riepu tīrību, jo tas nodrošinās ūdens, eļļainu šķidrumu, netīrumu un dubļu atgrūšanas efektu pat vairāku mēnešu garumā! Apstrādāto virsmu tīrīšanai tagad pietiks ar tīru ūdeni, nebūs nepieciešami nekādi ķīmiski mazgāšanas/tīrīšanas līdzekļi! Efektam mazinoties, var veikt atkārtotu apstrādi, kas identiska pirmajai.

 1. Pirms pārklājuma uzklāšanas virsmai jābūt tīrai, sausai un attaukotai. Nomazgāt virsmu un ļaut tai nožūt.
 2. Pirms lietošanas flakonu sakratīt.
 3. Uzsmidzināt pārklājumu virsmai un rūpīgi iestrādāt ar drānu vai birsti. Ļaut virsmai pilnībā nožūt!
 4. Nemazgāt virsmu, nepieskarties tai un nelietot ķīmiskus līdzekļus vismaz 30 minūtes (vēlams – 60 min.) pēc virsmas apstrādes!

 

Veicot apstrādi, rekomendējam izmantot cimdus, jo līdzeklis, saskaroties ar ādu, var izraisīt tās sausumu!

Pārklājums brillēm

Pārklājums brillēm texo nano pāklājums visa veida brillēm

TEXO NANOpārklājums brillēm ir briļļu kopšanas līdzeklis, kas sevī apvieno trīs produktus –

 1. tīrīšanas līdzekli,
 2. aizsargā briļļu lēcas pret aizsvīšanu
 3. nodrošina putekļu atgrūšanas efektu.

Līdzeklis piemērots briļļu stiklu, motociklistu ķiveru plastmasas sejsegu, slēpotāju briļļu, sportistu briļļu, zemūdens peldēšanas briļļu, kā arī saulesbriļļu kopšanai un tīrīšanai. Lietojams arī visu veidu objektīvu tīrīšanai un apstrādei. Īpašā nanotehnoloģiju bāze veido aizsargpārklājumu, kas novērš briļļu stiklu aizsvīšanu, atvieglo netīrumu, pirkstu nospiedumu un tauku traipu tīrīšanu, kā arī nodrošina putekļu atgrūšanas efektu.

Kā darbojas TEXO NANOpārklājums brillēm?

• Šis briļļu tīrīšanas līdzeklis ir balstīts uz nanotehnoloģiju bāzes;
• Molekulārā tīklveida nanodaļiņu struktūra nodrošina atsevišķu molekulu tiešu ķīmisku saiti ar apstrādāto virsmu;
• Tā kā šis pārklājums ir strukturēts daudz sīkāk, nekā redzamās gaismas viļņu garums, transmisijas pakāpe neizmainās. Ar šīs caurspīdīgās, augsti efektīvās, antistatiskās un aizsvīšanu kavējošās nanoaizsargplēves palīdzību tiek panākta efektīvu aizsardzību ar pretaizsvīšanas un putekļu atgrūšanas efektu;
• Pateicoties šī produkta izcilajām tīrošajām īpašībām, tauku traipi un pirkstu nospiedumi notīrās viegli. Veidojas tīra virsma bez traipiem un švīkām, kas novērš gan briļļu aizsvīšanu, gan arī putekļu un netīrumu pievilkšanos un pielipšanu stiklam. Svarīgi, ka tādējādi tiek novērsti optiski izkropļojumi;
• Apstrāde ar šo līdzekli nenodara nekādu kaitējumu nedz briļļu stikliem, nedz rāmjiem.

Produkta priekšrocības

• Novērš putekļu un netīrumu pielipšanu;
• Neizraisa ozona slāņa iznīcināšanu;
• Piemērots visu veidu brillēm;
• Novērš stiklu aizsvīšanu;
• Dabai draudzīgs produkts, kas bioloģiski sadalās
• Nekairina ādu, PH neitrāls;
• Nav degošs;
• Nesatur vasku un silikonu, šķīdinātājus, butilglikolu, amonjaku, metanolu, acetonu, benzīnu.

Piesardzība

Pēc produkta lietošanas rūpīgi nomazgāt rokas ar ziepēm! Nepieļaut produkta iekļūšanu acīs! Ja produkts iekļūst acīs, izskalot tās ir lielu daudzumu ūdens!

Uzglabāšana

Glabāt temperatūrā no +5 – +25ºC.

Lietošanas pamācība

 1. Uzsmidzināt uz briļļu lēcām;
 2. ļaut iedarboties apmēram 10 sekundes;
 3. nospodrināt ar tīru, neplūksnainu drānu.

Pārklājums neuzsūcošām grīdu virsmām

texo nano pārklājums neuzsūcošām grīdu virsmām

texo nano pārklājums neuzsūcošām, kā arī maz uzsūcošām grīdu virsmām ir ideāls līdzeklis visu veidu akmens virsmām, kas neuzsūc ūdeni, piemēram, glazētām akmens plāksnēm. Lietojot šo pārklājumu, apstrādātā virsma uz ilgu laiku tiks pasargāta no jebkāda veida netīrumiem (dubļi, eļļas, māls, augsne) un traipiem (izlijuši dzērieni, piemēram, sarkanvīns), kā arī pagarināsies materiāla kalpošanas laiks.

Apstrādātās virsmas ir daudz vieglāk tīrāmas, jo netīrumi pie virsmām nepieķeras! Nav nepieciešami agresīvi tīrīšanas līdzekļi, virsmas var nomazgāt ar tīru ūdeni! Pārklājums nodrošina arī antibakteriālu efektu – uz apstrādātajām virsmām nenotiek baktēriju un citu mikroorganismu vairošanās. Apstrādāto virsmu gaisa caurlaidība un izskats pēc apstrādes nemainās!

Lietošanas pamācība

 1. Pirms uzklāšanas izmēģināt neuzkrītošā vietā, lai pārbaudītu efektu un iedarbību!
 2. Pirms pārklājuma uzklāšanas virsma rūpīgi jānotīra – tai jābūt tīrai, sausai un attaukotai. Virsma jānomazgā ar tīrīšanas līdzekli, jānoskalo ar lielu daudzumu ūdens un jānožāvē!
 3. Lai veiktu virsmas apstrādi, pārklājumu var izsmidzināt vai uzklāt uz virsmas ar otu (aptuvenais patēriņš 10 – 20 ml/m2).
 4. Pārklājums istabas temperatūrā izžūst apmēram 1 stundas laikā pēc uzklāšanas, bet pilnībā sacietē apmēram 1 – 2 dienu laikā.

 

Lietošanas laikā iesakām izmantot cimdus, jo pārklājums sausina roku ādu!

Pārklājums uzsūcošām grīdu virsmām

texo nano pārklājums uzsūcošām grīdu virsmām

texo nano pārklājums uzsūcošām grīdu virsmām ir balstīts uz nanotehnoloģiju bāzes un nodrošinās jebkuras uzsūcošas grīdu virsmas aizsardzību pret visdažādākajiem traipiem un netīrumiem – dubļiem, māliem, eļļām, dažādiem ēdienu traipiem! Pat tādos gadījumos, kad uz grīdas izlīs sarkanvīns, pēc grīdas uzkopšanas traips uz tās nepaliks! Turklāt, lai uzkoptu šādas virsmas, pietiks ar tīru ūdeni, jo pārklājums nodrošina, ka netīrumi pie virsmas nepielīp. Vairs nav nepieciešami agresīvi ķīmiski tīrīšanas līdzekļi. Apstrādātās virsmas savu izskatu nemaina, pārklājums nekādi nav sajūtams, tā gaisa caurlaidība nemazinās!

 Šis pārklājums nodrošina aizsardzību arī pret baktērijām un slimību ierosinātājiem, tādēļ tas ir īpaši piemērots uzņēmumos, kas nodarbojas ar lauksaimniecību, dažādos pārtikas ražošanas cehos, restorānos, banketu zālēs. Auto darbnīcās tas ideāli aizsargā grīdas no motoreļļas traipiem; ar šo pārklājumu apstrādātu bruģi vairs nebojās sūnas un mitrums. Pārklājums izmantojams arī ikvienā virtuvē ar attiecīgu grīdas segumu. Vienreiz uzklāts, pārklājums darbosies ilgstošā laika periodā (5 – 10 gadus)!

Ideāls līdzeklis visām virsmām, kuras stipri uzsūc ūdeni un ir pakļautas nozīmīgai mehāniskai slodzei:

dabīgs akmens,

neapstrādāts šķiedrainais cements,

neapstrādāts smilšakmens un gāzbetona bloki,

apdares akmeņi, kā arī citas neapstrādātas akmens plātnes un flīzes.

 Lietošanas pamācība

 1. Pirms uzklāšanas izmēģināt neuzkrītošā vietā, lai pārbaudītu efektu!
 2. Pirms pārklājuma uzklāšanas virsma rūpīgi jānotīra – tai jābūt tīrai, sausai un attaukotai. Virsmas attīrīšanai iesakām izmantot texo nano profesionālo tīrītāju (atšķaidīt ar ūdeni atkarībā no virsmas netīrības pakāpes).
 3. Lai veiktu virsmas apstrādi, pārklājumu var izsmidzināt vai uzklāt uz virsmas ar otu (aptuvenais patēriņš 100 – 200 ml/m2). Rekomendējam uzklāt divās kārtās.
 4. Pārklājums izžūst apmēram 1 stundas laikā pēc uzklāšanas, bet pilnībā sacietē apmēram 1 – 2 dienu laikā.

 Lietošanas laikā iesakām izmantot cimdus, jo pārklājums sausina roku ādu!

Pārklājums kokam un akmenim

 

Pārklājums kokam un akmenim
texo nano pārklājums kokam un akmenim – tā ir organiska un neorganiska aizsardzība kokam un akmenim, izstrādāta uz mūsdienīgas nanotehnoloģijas bāzes. Pašorganizējošies antiadhēzijas (anti-pielipšanas) komponenti veido uz virsmas neredzamu plēvi ar hidrofobām un oleofobām īpašībām. Texo nano nanopārklājumu kokam un akmenim var daudzpusīgi izmantot uz porainām uzsūcošām virsmām.

Ja Jūs jau sen meklējat neredzamu un daudzfunkcionālu līdzekli dažādu porainu virsmu impregnēšanai, tad Jūs esat atraduši to, ko meklējāt. Mūsu texo nano pārklājums kokam un akmenim ļauj jau pēc pirmās apstrādes iegūt neredzamu aizsargplēvi ar impregnējošām īpašībām, kura atgrūž netīrumus un ir noturīga ultravioletajos staros un nanoformē apstrādāto virsmu uz ilgu laika periodu.

texo nano pārklājums kokam un akmenim nesatur silikonu, vasku vai eļļu. Apstrādātā materiāla gaisa caurlaidība nemainās pat pēc vairākkārtējas izmantošanas. Jau pēc vienas reizes pārklāšanas nanopārklājums pilnībā izpauž visas savas īpašības. Tagad apstrādātās virsmas vairs nav jāapsedz.

Priekšrocības

Kavē koka virsmu sadēdēšanu
Gaisa caurlaidība paliek iepriekšējā
Nanoformē virsmas ar atvērtām porām
Novērš virsmas bojāšanos sūnu, ķērpju u.c. dēļ
Ilgstoši pasargā virsmu no ūdens, netīrumiem, taukiem un eļļas
Netīrumi (arī tauki un eļļa) ir viegli nomazgājami ar parastu ūdeni

Lietošanas sfēras

Neapstrādāts koks

Koka galdi, nojumes automašīnām, verandas, dārzu žogi – to visu var uz ilgu laiku pasargāt no netīrumiem, mitruma un sūnu radītiem bojājumiem. Tomēr jāpievērš uzmanība tam, ka tikko glazēts koks jāiztur apmēram trīs mēnešus un tikai pēc tam jāuzklāj nanopārklājums. Tīkkoku vispār nav ieteicams apstrādāt ar šo nanolīdzekli, jo uz tā var rasties plankumi un raibumi. Ar eļļu piesūcinātu koku arī nav nozīmes apstrādāt ar nanopārklājumu, jo eļļa ir “ienaidnieks” nanopārklājumiem. Lakotam kokam mēs iesakām izmantot mūsu texo nano universālās multiputas.

 • Ideāls līdzeklis celtniecības preču veikaliem, galdnieku darbnīcām un visiem kokapstrādes uzņēmumiem.

Māls un terakota

Katrs puķu mīļotājs būs priecīgs uzzināt, ka puķu podiem var piešķirt netīrumu atgrūšanas īpašības. Turklāt ilgāk saglabājas podu sākotnējā krāsa.

 • Ideāls līdzeklis dārzu centriem un uzņēmumiem, kas ražo māla izstrādājumus

Minerālu virsmas

Minerālu virsmas, piemēram, daudzi akmeņu veidi, ko izmanto kapakmeņiem, ir bieži jākopj, jo uz tiem sevišķi labi aug sūnas. Minēto minerālu virsmu apstrāde ar “Nanopārklājumu kokam un akmenim” novērš netīrumu, dubļu un mālu pielipšanu piemineklim, tāpat kā sūnu veidošanos, kas bojā akmeni. Pati vienkāršākā tīrīšana ar ūdens palīdzību izrādās pietiekoša, lai virsma ilgu laiku varētu priecēt acis ar tīrību un sakoptību.

 • Ideāls līdzeklis akmeņkaļiem un tēlniekiem

Laukakmeņi un marmors

Laukakmeņus, kas tik bieži rotā dārzus, tāpat kā dārgo marmoru vēlams pasargāt no apkārtējās vides postošās iedarbības pēc iespējas ilgāk. Nav svarīgi, vai runājam par kapu pieminekļiem, monumentiem vai akmens skulptūrām. Apstrādājot ar nanolīdzekli, rezultātā šie priekšmeti uz ilgu laiku iegūst optimālu aizsardzību pret apkārtējās vides iedarbību, netīrumiem un sūnu radītiem bojājumiem.

 • Ideāls līdzeklis akmeņkaļiem un tēlniekiem

Šķiedrainais cements

Daudzas mājas, kas tika būvētas, izmantojot šķiedraino cementu, jau pēc neilga laika posma kļūst par vietu sūnu kolonijām un dažāda veida netīrumu nogulām. Netīrumi iesūcas fasādē un tad tos ir ļoti grūti notīrīt. Bieži vien saulē netīrumi vēl arī iekalst – un tad tos notīrīt praktiski nav iespējams. Mūsu «Nanopārklājums kokam un akmenim» tādos gadījumos ir ideāla aizsardzība.

 • Ideāls līdzeklis celtniecības firmām

Ķieģeļi un dakstiņi

Katrs individuālās dzīvojamās mājas īpašnieks zina, cik ātri nosmērējas sienas un jumts, sevišķi tad, ja mājai apkārt ir koki. Gan dakstiņi, gan sienas gadu no gada kļūst zaļāki un zaļāki, pamazām saplūstot ar apkārtējo zaļumu. Parasti minētās virsmas nākas tīrīt ar augsta spiediena tīrītāja palīdzību. Dažus mēnešus pēc šīs procedūras sienas un jumts ir vēl viesmīlīgāka virsma sūnām un netīrumiem. Tādēļ, pats vēlākais, vismaz pēc apstrādes ar augsta spiediena tīrītāju ieteicams pārklāt sienas un dakstiņus ar nanopārklājumu kokam un akmenim – tas uz ilgu laiku novērsīs Jūsu mājas sienu nevēlamo iekrāsošanos.

 • Ideāls līdzeklis visām celtniecības firmām un jumiķiem

Smilšakmens un gāzbetona bloki

Gaišam akmenim, tādam kā smilšakmens vai gāzbetons, nepieciešama īpaša aizsardzība. Ārējas izmaiņas uz tādām virsmām parādās pārāk ātri, un tās, diemžēl, neuzlabo telpas vai celtnes dizainu. Smilšakmens un gāzbetons stipri uzsūc sevī netīrumus, eļļu, taukus un citas nelūgtas substances. Tādos gadījumos nepalīdz pat augstspiediena tīrītājs. Tādēļ “Nano kokam un akmenim” pielietošana ir optimāla aizsardzība tādām virsmām. No vienas puses, akmens “elpo”, no otras – netīrās substances vairs nenodara tam ļaunumu.

 • Ideāls līdzeklis celtniecības firmām un dažādu darbnīcu īpašniekiem

Klinkera ķieģeļi un apdare

Tā mājas siena, kas vairāk par citām pakļauta slikta laika iedarbībai, bieži mēdz būt arī stiprāk notraipīta, jo uz tās nosēžas vēja atnesti putekļi. Tādēļ tai var būt nedaudz savādāka krāsa nekā citām mājas daļām. Bet ja visas sienas apstrādātas ar attiecīgu nanolīdzekli, tad putekļi un netīrumi vairs nespēj iekļūt akmenī. Tādā veidā Jūsu māja ilgu laiku priecēs Jūs ar vienmērīgu krāsojumu.

 • Ideāls līdzeklis visām celtniecības firmām

Akmens plāksnes un flīzes

Dārzā vai mājas priekšā mūsu nanopārklājums akmenim un kokam nodrošinās optimālu aizsardzību pret sliktiem laika apstākļiem un cita veida apkārtējās vides iedarbības. Ar tā palīdzību var uz ilgu laiku aizmirst par sūnām, netīriem traipiem, taukiem, eļļu u.c. uz akmens plāksnēm.

 • Ideāls līdzeklis ainavu dizaineriem, dārzu centriem un firmām, kas nodarbojas ar akmens plākšņu klāšanu

Lietošanas pamācība

 1. pirms pārklājuma uzklāšanas virsma rūpīgi jānotīra – tai jābūt tīrai, sausai un attaukotai (rekomendējam izmantot texo nano profesionālo tīrītāju vai texo nano universālo tīrītāju – atkarībā no apstrādājamās virsmas);
 2. pirms lietošanas līdzekli rūpīgi sakratīt;
 3. bagātīgi izsmidzināt līdzekli uz virsmas, lai nepaliek sausi laukumi. Uz pulētas virsmas uzklāt ar samitrinātu auduma salveti vai sūklīti. Uz porainām un spēcīgi uzsūcošām virsmām līdzekļa patēriņš ir lielāks nekā uz pulētām;
 4. lai sasniegtu maksimālu efektu, jāļauj virsmai pilnībā nožūt (minimālais žūšanas laiks 6 stundas, vēlamais 24 – 48 stundas).

Patēriņš: apm. 50 – 150 ml/m² (uzsūcošām virsmām)
apm. 20 – 100 ml/ m² (pulētām, maz uzsūcošām vai neuzsūcošām virsmām)

Pārklājums ādai un tekstilam

Pārklājums tekstilam un ādaiTexo Nanopārklājums ādai un tekstilmateriāliem ir impregnators uz ūdens bāzes, lai šos materiālus hidrofobētu (piešķirtu materiālam ūdens atgrūšanas īpašības) un oleofobētu (piešķirtu materiālam eļļainu substanču atgrūšanas īpašības). Produkts veido praktiski neredzamu ļoti plānu plēvīti apkārt katras auduma šķiedras virsmai. Hidrofobēšanas efekta rezultātā būtiski samazinās materiālu ūdenscaurlaidība, ūdenim iedarbojoties uz apstrādātajiem audumiem vai papīri, kā arī materiālu notraipīšanās (piemēram, ar kafiju, sarkanvīnu, kvēpiem utt.). texo nano Pārklājums tekstilam un ādai ir noturīgs pret izstrādājumu ķīmisko tīrīšanu.

Ar mūsu produkta palīdzību katra auduma šķiedra tiek pārklāta ar neredzamu, ļoti plānu aizsargplēves kārtu. Rezultātā sausi netīrumi vairs nepieķeras materiālam, bet mitrām substancēm elementāri atņemta iespēja iesūkties šķiedrās. Ūdens, kafija, sarkanvīns, pat treknas gaļas mērces vienkārši atlec no apstrādātā tekstilmateriāla. Pat pašus, kā liekas, visnopietnākos traipus var iztīrīt viegli un bez atlikuma. Izstrādājumi no zamšādas, mugursomas, markīzes utt. paši notīrās lietus laikā.

Tāpat ir patīkami, ka audumi, kas apstrādāti ar līdzekli texo nano Pārklājums tekstilam un ādai, saglabājas pilnīgi neitrāli Jūsu ādai. Šķidrums apstrādāšanai nesatur alerģiskus šķīdinātājus, to ražo uz ūdens bāzes un tas ir pilnīgi nekaitīgs.

Tādā veidā, Pārklājums tekstilam un ādai ir ideāls, absolūti neredzams un nesajūtams pārklājums vilnas, zīda, sintētikas un ādas apģērbiem, kurš atgrūž netīrumus un ūdeni. Turklāt audumu gaisa caurlaidība paliek iepriekšējā, apskatot un aptaustot apģērbs palicis pilnīgi bez izmaiņām. Ar šo produktu var pārklāt visus audumu veidus – no visplānākā zīda līdz pašai biezākai kokvilnai – uzvalkus, kostīmus, virsjakas, kreklus, blūzes, žaketes, kaklasaites, bikses, sporta tērpus, džinsus, putekļu mēteļus, motociklistu apģērbu, zamšādas izstrādājumus, pat apģērbus slēpošanai un pārgājieniem.

Pat uz lietotiem izstrādājumiem Pārklājums tekstilam un ādai saglabā savas teicamās īpašības netīrumu un ūdens atgrūšanā, audumu daudz ilgāk saglabājas tīri un sausi. Tauku, kafijas un citi nepatīkami traipi vairs nesagādās Jums rūpes, ja audumi būs apstrādāti ar texo nano Pārklājums tekstilam un ādai. Šis principiāli jaunais materiālu apstrādes paņēmiens ar nanotehnoloģijas sasniegumu palīdzību pasargā Jūsu apģērbu no ūdens, netīrumiem un traipiem – un turklāt paliek neredzams. Šāda apstrāde nekā neietekmē ne apģērba ārējo izskatu, ne tā gaisa caurlaidību, krāsu vai šķiedras faktūru. Audumu, kas apstrādāts ar texo nano Pārklājums tekstilam un ādai, var bez bažām gludināt.

Pārklājums tekstilam un ādai priekšrocības

Derīgs jebkādiem audumiem Produkts ir vienkārši lietojams Gaisa caurlaidība paliek iepriekšējā Netīrumus var viegli noskalot ar ūdeni Nanoformē jebkādu tekstilmateriālu uz ilgu laiku Palīdz izvairīties no tējas, kafijas, sarkanvīna, kečupa traipiem utt Apstrādātais izstrādājums saglabā savas īpašības, mazgājot līdz 40° C Ilgstoši aizsargā tekstilmateriālus un ādu no ūdens, netīrumiem un taukiem

Lietošanas sfēras

Apavi/ bērnu apavi

Apavi ir apģērba daļa, kas visvairāk pakļauta izturības pārbaudei. Sliktos laika apstākļos bieži vien izmirkst ne tikai paši apavi, bet arī zeķes un pēc tam arī kājas. Tā rezultāts var būt nopietna saaukstēšanās. Tādēļ ieteicams apaviem pirms valkāšanas uzklāt aizsargpārklājumu, kas atgrūž netīrumus un ūdeni. Sevišķi iespaidīgus rezultātus sasniedz, lietojot nanopārklājumu zamšādas apaviem. Nav ieteicams apstrādāt apavus, kas notīrīti ar eļļu saturošiem produktiem, jo eļļa ir nanodaļiņu “ienaidnieks”.

 • Ideāls līdzeklis apavu veikaliem un darbnīcām

Pārgājienu apģērbs un virsjakas

Sevišķa nozīme ir pārgājieniem, medībām un makšķerēšanai paredzētu apģērbu nanoformēšanai. Pēc apstrādes audums joprojām paliek “elpojošs”, lietus atlec no tā virsmas, tādēļ āda elpo un tai pašā laikā paliek sausa, kas atkal nozīmē aktīvu aizsardzību pret saaukstēšanos.

 • Ideāls līdzeklis veikaliem, kas tirgo apģērbus

Markīzes, saulsargi, kabrioletu jumti

Uz daudzām markīzēm, saulsargiem un kabrioletu jumtiem jau pēc kāda laika var redzēt, ka regulāri iedarbojoties mitrumam uz tiem sāk parādīties neglīti zaļi traipi – sūnas. Bez šaubām, markīzes un saulsargi ir paredzēti tam, lai karstā dienā radītu vēsu ēnu. Bet, diemžēl, pārāk bieži tos nākas izmantot arī lietainā laikā, un ne vienmēr tos var novākt lietainā laikā. Tādēļ ļoti drīz uz tiem var izveidoties zaļi sūnu plankumi vai, kas vēl sliktāk, – pelējums. Bet to jau atkal var viegli novērst ar mūsu “Nano ādai un tekstilmateriāilem”.

 • Ideāls līdzeklis autosaloniem, kā arī markīzu un saulsargu ražotājiem

Uniformas

Orķestru un ansambļu muzikantiem nereti jāspēlē, neskatoties uz to, ka līst lietus. Viņi nevar pārtraukt spēlēt tautas svētku laikā, pat ja sāk līt. Bet uniformām vai tērpiem, kas apstrādāti ar “Nano ādai un tekstilmateriāilem”, lietus nevar nodarīt kaitējumu. Lietus lāses notecēs no auduma, neiesūcoties tajā. Arī policistiem bieži jāpilda dienesta pienākumi lietus laikā. Uniformu apstrāde arī viņiem labi pakalpos.

 • Ideāls līdzeklis uniformētiem klubiem u.c.

Slēpošanas kostīmi un apģērbs snoubordistiem

Cilvēkiem, kuri aizraujas ar slēpošanu, nanopārklājumi tekstilmateriāliem paver patīkamas perspektīvas. Tā kā apģērbs tiek pakļauts nopietnām slodzēm, tā virsējā kārta nereti samirkst. Palielinās apģērba svars, cilvēks sāk svīst, jo āda vairs nevar elpot kā nākas. Apģērba apstrāde ar “Nano ādai un tekstilmateriāilem” novērš ūdens iekļūšanu apģērba virsējā slānī.

 • Ideāls līdzeklis sporta veikaliem un klubiem

Uzvalki un kaklasaites

Cik bieži gadās tā: svētku mielasta laikā, piemēram, kāzās vai dzimšanas dienas svinībās dārgam uzvalkam nejauši uzpil trekna gaļas mērce, zīda biksēm uzlīst zupa, bet galda kaimiņš blakus sēdošas sievietes dārgo kleitu aplej ar sarkanvīnu. Kā jau parasti, kvalitatīvs traipu tīrīšanas līdzeklis tādos gadījumos nav pieejams, bet pat tad, ja tāds ir pa rokai, tad nebūt ne vienmēr tas garantē traipa iztīrīšanu vai auduma krāsas saglabāšanu. Tādas nepatikšanas viegli novērst ar “Nano ādai un tekstilmateriāilem”palīdzību. Tad zupa (vīns, mērce u.c.) vienkārši uzkrīt uz auduma, bet neiesūcas tā šķiedrās. Pietiek kārtīgi izpurināt audumu – un svētki var turpināties. Ideāli derīgs zīda audumiem.

 • Ideāls līdzeklis veikaliem, kas tirgo tekstilizstrādājumus, kā arī kafejnīcām un restorāniem

Automašīnu sēdekļi

Uz automašīnu sēdekļiem bieži vien nākas apsēsties slapjā vai netīrā apģērbā. Atverot automašīnas durvis lietus laikā, ūdens, kas tek no automašīnas jumta, var nokļūt uz sēdekļiem, un no tā uz auduma var rasties netīri notecējumi. Bet ja automašīnas sēdeklis apstrādāts ar “Nano ādai un tekstilmateriāilem”, tad nanoplēve pasargā sēdekli no ūdens un netīrumiem, tie paliek uz virsmas un nevar iesūkties tapsējumā. Lai tos notīrītu, pietiek noslaucīt sēdekli ar sausu lupatu.

 • Ideāls līdzeklis autosaloniem un autoklubiem

Lietošanas pamācība

 1. apstrādājamā virsma ir rūpīgi jāizmazgā un jāizžāvē, jāattīra no visām piedevām un ķīmiskiem reaģentiem;
 2. pirms lietošanas līdzekli rūpīgi sakratīt;
 3. pārklājumu uzsmidzināt uz virsmas līdz redzamam mitrumam. Izsmidzināšanu veikt rūpīgi, noklājot visu virsmu, neatstājot sausus laukumus. Atkarībā no pārklājuma daudzuma var parādīties neliela nokrāsa;
 4. žāvēt istabas temperatūrā ne mazāk kā stundu vai līdz laikam, kamēr virsma pilnībā izžūst (maksimāla efekta sasniegšanai – 24 stundas). Var pielietot termālu sildīšanu pie temperatūras līdz 160oC (piemēram, ar fēnu).

Patēriņš: apm. 10 – 100 ml/m² (atkarībā no apstrādājamā materiāla)

Karstumizturīgs pārklājums

Karstumizturīgais pārklājums
Mājsaimniecēm ir labi pazīstama problēma, kad uz plīts ir izkaltis ūdens vai piekaltusi mērce. Tieši tajā brīdī, kad Jūs uz īsu brīdi paskatieties televizoru dzīvojamajā istabā, vai arī vienkārši paskatāties, ko dara bērni, tieši tajā mirklī no katla “aizmūk” ēdiens. Tādā situācijā katra mājsaimniece vai mājsaimnieks saprot, ka pēc maltītes būs atkal jāķeras klāt plīts virsmas tīrīšanai. Tieši šos piekaltušos pleķus ir īpaši grūti notīrīt. Šai problēmai Jūs varat pielikt punktu. Jauns nanotehnoloģijas produkts var Jums šajā situācijā palīdzēt.

texo nano karstumizturīgais pārklājums ir pārklājuma materiāls, kas veidots uz nanotehnoloģijas bāzes. Ūdens un eļļaini šķidrumi uz apstrādātas virsmas nepieķeras, bet daudz labāk notek nost. Turklāt ar mūsu līdzekli tiek sasniegts optimāls „vienkāršas tīrīšanas” efekts.

texo nano karstumizturīgais pārklājums rada uz apstrādātās virsmas neredzamu aizsargkārtiņu, kas samazina netīrumu pieķepšanu. Apstrādātās virsmas daudz mazāk nosmērējas un ir ievērojami vieglāk tīrāmas.

Šis pārklājums ir izstrādāts, lai karstajai virsmai veidotos pēc iespējas mazāks kontakts ar netīrumu daļiņām. Tādejādi gatavojot ēdienu notecējušās mērces var notīrīt ar mitru dvieli vai salveti, neizmantojot speciālus tīšanas līdzekļus.

Lai arī lotosa efekts samazinās apmēram pēc 14 dienām, tomēr „vienkāršās tīrīšanas” efekts saglabājas noturīgs apmēram 3 mēnešus.

Priekšrocības

Ievērojami mazāk netīrumu
Jūtami vieglāka tīrīšana
Vidi saudzējošs
Spīdoša virsma

Vienreizējā patēriņa daudzums

Apm. 5 – 10 ml vienai stikla – keramikas virtuves virsmai

Pielidojuma diapazons

Mājsaimniecības ar stikla vai keramiskajām plīts virsmām

Mājsaimnieces, mājsaimnieki, cilvēki, kam patīk brīvajā laikā gatavot, kā arī privātu viesību organizētāji virtuvi vēlas satīrīt pēc iespējas ātrāk, lai pilnvērtīgi varētu baudīt pelnītos atpūtas mirkļus un lai viesiem namsaimnieks vai namsaimniece nav pārāk ilgi jāgaida. Šādos gadījumos virtuves sakopšana labprātāk tiek atlikta. Ja stikla , keramikas plīts virsmas vai cepeškrāsns ir pārklātas ar mūsu līdzekli, tad netīrumus, kas vēlāk ir piekaltuši, var notīrīt bez lielām grūtībām.

Viesnīcas un restorāni

Viesnīcu un restorānu īpašnieki bieži saskaras ar stresa situācijām, kas saistītas ar virtuves uzkopšanas darbiem. Tīrīšanas līdzekļi un dārgs darbaspēks ir tikai divi izmaksu faktori, kurus var reducēt.

Virtuvju veikali

Tirgū valda sīva konkurence, tiek atvērti arvien vairāk virtuves iekārtu veikali. Šajā situācijā ir skaidrs, ka veikalam ir jāpiedāvā virtuves, kurās jau ir izmantots pārklājums vai arī tas jāpiedāvā kā papildus produkts. Izteikta priekšrocība cīņā par klientiem vai arī vienkārši ievērojama virtuves kvalitātes paaugstināšana.

Lietošanas pamācība

 1. pirms pārklājuma uzklāšanas virsmu nepieciešams attīrīt, attaukot un izžāvēt (iesakām lietot texo nano abrazīvo tīrītāju);
 2. pirms lietošanas līdzekli rūpīgi sakratīt;
 3. vienmērīgi uzklāt pārklājumu ar samitrinātu salveti, pakāpeniski vertikālām kustībām apstrādājot nelielus virsmas laukumus;
 4. 15 minūtes pēc pārklājuma uzklāšanas, lai pabeigtu apstrādi, rūpīgi nopulēt ar sausu neplūksnainu auduma salveti, līdz izzūd matētais efekts (augstākā mitruma līmenī nožūšana nepieciešams vairāk laika – līdz pat dažām stundām);
 5. Nepieskarties virsmai un nelietot ķīmiskus līdzekļus 2 – 3 stundas (maksimāla efekta sasniegšanai – 24 stundas).

Uzklāšanai un pulēšanai iesakām izmantot texo nano pulēšanas un pārklājumu salvetes!
Patēriņš: apm. 10 – 25 ml/m²

Disku pārklājums

texo nano pārklājums auto diskiem
Nanopārklājums riteņu diskiem ir produkts, kas radīts uz nanotehnoloģijas bāzes, kurš piešķir riteņu diskiem ūdens un eļļas atgrūšanas īpašības, kā arī atvieglo noturīgu netīrumu notīrīšanu no automašīnu un motociklu diskiem. Bez tam, pateicoties noturīgai nanoplēvei, būtiski mazinās bremzēšanas putekļu pielipšana.

Texo nano pārklājums auto diskiem – tas ir jauns vārds alumīnija, tērauda un hromēto riteņu disku kvalitātes uzlabošanai. noturīgās nanodaļiņas, kas atgrūž ūdeni un netīrumus, papildina Jūsu riteņu disku saudzīgu attīrīšanu. Mikroskopiskās nanodaļiņas uz virsmas izveido aizsargplēvi, kas atgrūž ūdeni, netīrumus, bremzēšanas putekļus, motoreļļu utt. Noturīgi netīrumi nu jau pieder pagātnei, jo virsma ir pilnībā aizsargāta.

Priekšrocības

Nekādu redzamu izmaiņu
Būtiska mazgāšanas līdzekļu ekonomija
Labi atgrūž ūdeni un eļļainus šķidrumus
Samazinās bremzēšanas putekļu pielipšana
Derīgs gan alumīnija, gan arī hromētiem diskiem
Ar komplektu pietiek četriem pilniem riteņu disku komplektiem
Atvieglo netīrumu notīrīšanu no automašīnu un motociklu riteņu diskiem

Lietošanas sfēras

Visi alumīnija, tērauda un hromētie riteņu diski

Lietošanas instrukcija

 1. sagatavot diskus apstrādei (nomazgāt un attīrīt ar texo nano disku tīrītāju; neatstāt tīrītāju uz diskiem – rūpīgi noskalot un nopulēt);
 2. pirms lietošanas līdzekli rūpīgi sakratīt;
 3. vienmērīgi uzklāt pārklājumu ar līdzeklī viegli samitrinātu salveti, pakāpeniski apstrādājot nelielus diska laukumus;
 4. pēc 15 minūtēm, lai pabeigtu apstrādi, rūpīgi nopulēt ar sausu neplūksnainu auduma salveti (augstākā mitruma līmenī nožūšana nepieciešams vairāk laika – līdz pat dažām stundām).
 5. nepieskarties apstrādātai disku virsmai un nelietot ķīmiskus līdzekļus 2 – 3 stundas (maksimāla efekta sasniegšanai – 24 stundas). Termiska iedarbība, piemēram, ar fēna palīdzību, paātrina un nostiprina procesu!

Uzklāšanai un pulēšanai iesakām izmantot texo nano pulēšanas un pārklājumu salvetes!
Patēriņš: apm. 15 – 25 ml vienam diskam

Kategorijas
Pēdējie komentāri
  Kontaktinformācija


  Skatīt lielāku karti

  SIA texo
  Jāņa Asara 13, Rīga, LV-1009
  Epasts: nano@texo.lv


  Tālr.:    +371 67 293 161

  Fakss: +371 67 293 160
  Skype:

  My status