Get Adobe Flash player

Pārklājums ādai un tekstilam

Pārklājums tekstilam un ādaiTexo Nanopārklājums ādai un tekstilmateriāliem ir impregnators uz ūdens bāzes, lai šos materiālus hidrofobētu (piešķirtu materiālam ūdens atgrūšanas īpašības) un oleofobētu (piešķirtu materiālam eļļainu substanču atgrūšanas īpašības). Produkts veido praktiski neredzamu ļoti plānu plēvīti apkārt katras auduma šķiedras virsmai. Hidrofobēšanas efekta rezultātā būtiski samazinās materiālu ūdenscaurlaidība, ūdenim iedarbojoties uz apstrādātajiem audumiem vai papīri, kā arī materiālu notraipīšanās (piemēram, ar kafiju, sarkanvīnu, kvēpiem utt.). texo nano Pārklājums tekstilam un ādai ir noturīgs pret izstrādājumu ķīmisko tīrīšanu.

Ar mūsu produkta palīdzību katra auduma šķiedra tiek pārklāta ar neredzamu, ļoti plānu aizsargplēves kārtu. Rezultātā sausi netīrumi vairs nepieķeras materiālam, bet mitrām substancēm elementāri atņemta iespēja iesūkties šķiedrās. Ūdens, kafija, sarkanvīns, pat treknas gaļas mērces vienkārši atlec no apstrādātā tekstilmateriāla. Pat pašus, kā liekas, visnopietnākos traipus var iztīrīt viegli un bez atlikuma. Izstrādājumi no zamšādas, mugursomas, markīzes utt. paši notīrās lietus laikā.

Tāpat ir patīkami, ka audumi, kas apstrādāti ar līdzekli texo nano Pārklājums tekstilam un ādai, saglabājas pilnīgi neitrāli Jūsu ādai. Šķidrums apstrādāšanai nesatur alerģiskus šķīdinātājus, to ražo uz ūdens bāzes un tas ir pilnīgi nekaitīgs.

Tādā veidā, Pārklājums tekstilam un ādai ir ideāls, absolūti neredzams un nesajūtams pārklājums vilnas, zīda, sintētikas un ādas apģērbiem, kurš atgrūž netīrumus un ūdeni. Turklāt audumu gaisa caurlaidība paliek iepriekšējā, apskatot un aptaustot apģērbs palicis pilnīgi bez izmaiņām. Ar šo produktu var pārklāt visus audumu veidus – no visplānākā zīda līdz pašai biezākai kokvilnai – uzvalkus, kostīmus, virsjakas, kreklus, blūzes, žaketes, kaklasaites, bikses, sporta tērpus, džinsus, putekļu mēteļus, motociklistu apģērbu, zamšādas izstrādājumus, pat apģērbus slēpošanai un pārgājieniem.

Pat uz lietotiem izstrādājumiem Pārklājums tekstilam un ādai saglabā savas teicamās īpašības netīrumu un ūdens atgrūšanā, audumu daudz ilgāk saglabājas tīri un sausi. Tauku, kafijas un citi nepatīkami traipi vairs nesagādās Jums rūpes, ja audumi būs apstrādāti ar texo nano Pārklājums tekstilam un ādai. Šis principiāli jaunais materiālu apstrādes paņēmiens ar nanotehnoloģijas sasniegumu palīdzību pasargā Jūsu apģērbu no ūdens, netīrumiem un traipiem – un turklāt paliek neredzams. Šāda apstrāde nekā neietekmē ne apģērba ārējo izskatu, ne tā gaisa caurlaidību, krāsu vai šķiedras faktūru. Audumu, kas apstrādāts ar texo nano Pārklājums tekstilam un ādai, var bez bažām gludināt.

Pārklājums tekstilam un ādai priekšrocības

Derīgs jebkādiem audumiem Produkts ir vienkārši lietojams Gaisa caurlaidība paliek iepriekšējā Netīrumus var viegli noskalot ar ūdeni Nanoformē jebkādu tekstilmateriālu uz ilgu laiku Palīdz izvairīties no tējas, kafijas, sarkanvīna, kečupa traipiem utt Apstrādātais izstrādājums saglabā savas īpašības, mazgājot līdz 40° C Ilgstoši aizsargā tekstilmateriālus un ādu no ūdens, netīrumiem un taukiem

Lietošanas sfēras

Apavi/ bērnu apavi

Apavi ir apģērba daļa, kas visvairāk pakļauta izturības pārbaudei. Sliktos laika apstākļos bieži vien izmirkst ne tikai paši apavi, bet arī zeķes un pēc tam arī kājas. Tā rezultāts var būt nopietna saaukstēšanās. Tādēļ ieteicams apaviem pirms valkāšanas uzklāt aizsargpārklājumu, kas atgrūž netīrumus un ūdeni. Sevišķi iespaidīgus rezultātus sasniedz, lietojot nanopārklājumu zamšādas apaviem. Nav ieteicams apstrādāt apavus, kas notīrīti ar eļļu saturošiem produktiem, jo eļļa ir nanodaļiņu “ienaidnieks”.

 • Ideāls līdzeklis apavu veikaliem un darbnīcām

Pārgājienu apģērbs un virsjakas

Sevišķa nozīme ir pārgājieniem, medībām un makšķerēšanai paredzētu apģērbu nanoformēšanai. Pēc apstrādes audums joprojām paliek “elpojošs”, lietus atlec no tā virsmas, tādēļ āda elpo un tai pašā laikā paliek sausa, kas atkal nozīmē aktīvu aizsardzību pret saaukstēšanos.

 • Ideāls līdzeklis veikaliem, kas tirgo apģērbus

Markīzes, saulsargi, kabrioletu jumti

Uz daudzām markīzēm, saulsargiem un kabrioletu jumtiem jau pēc kāda laika var redzēt, ka regulāri iedarbojoties mitrumam uz tiem sāk parādīties neglīti zaļi traipi – sūnas. Bez šaubām, markīzes un saulsargi ir paredzēti tam, lai karstā dienā radītu vēsu ēnu. Bet, diemžēl, pārāk bieži tos nākas izmantot arī lietainā laikā, un ne vienmēr tos var novākt lietainā laikā. Tādēļ ļoti drīz uz tiem var izveidoties zaļi sūnu plankumi vai, kas vēl sliktāk, – pelējums. Bet to jau atkal var viegli novērst ar mūsu “Nano ādai un tekstilmateriāilem”.

 • Ideāls līdzeklis autosaloniem, kā arī markīzu un saulsargu ražotājiem

Uniformas

Orķestru un ansambļu muzikantiem nereti jāspēlē, neskatoties uz to, ka līst lietus. Viņi nevar pārtraukt spēlēt tautas svētku laikā, pat ja sāk līt. Bet uniformām vai tērpiem, kas apstrādāti ar “Nano ādai un tekstilmateriāilem”, lietus nevar nodarīt kaitējumu. Lietus lāses notecēs no auduma, neiesūcoties tajā. Arī policistiem bieži jāpilda dienesta pienākumi lietus laikā. Uniformu apstrāde arī viņiem labi pakalpos.

 • Ideāls līdzeklis uniformētiem klubiem u.c.

Slēpošanas kostīmi un apģērbs snoubordistiem

Cilvēkiem, kuri aizraujas ar slēpošanu, nanopārklājumi tekstilmateriāliem paver patīkamas perspektīvas. Tā kā apģērbs tiek pakļauts nopietnām slodzēm, tā virsējā kārta nereti samirkst. Palielinās apģērba svars, cilvēks sāk svīst, jo āda vairs nevar elpot kā nākas. Apģērba apstrāde ar “Nano ādai un tekstilmateriāilem” novērš ūdens iekļūšanu apģērba virsējā slānī.

 • Ideāls līdzeklis sporta veikaliem un klubiem

Uzvalki un kaklasaites

Cik bieži gadās tā: svētku mielasta laikā, piemēram, kāzās vai dzimšanas dienas svinībās dārgam uzvalkam nejauši uzpil trekna gaļas mērce, zīda biksēm uzlīst zupa, bet galda kaimiņš blakus sēdošas sievietes dārgo kleitu aplej ar sarkanvīnu. Kā jau parasti, kvalitatīvs traipu tīrīšanas līdzeklis tādos gadījumos nav pieejams, bet pat tad, ja tāds ir pa rokai, tad nebūt ne vienmēr tas garantē traipa iztīrīšanu vai auduma krāsas saglabāšanu. Tādas nepatikšanas viegli novērst ar “Nano ādai un tekstilmateriāilem”palīdzību. Tad zupa (vīns, mērce u.c.) vienkārši uzkrīt uz auduma, bet neiesūcas tā šķiedrās. Pietiek kārtīgi izpurināt audumu – un svētki var turpināties. Ideāli derīgs zīda audumiem.

 • Ideāls līdzeklis veikaliem, kas tirgo tekstilizstrādājumus, kā arī kafejnīcām un restorāniem

Automašīnu sēdekļi

Uz automašīnu sēdekļiem bieži vien nākas apsēsties slapjā vai netīrā apģērbā. Atverot automašīnas durvis lietus laikā, ūdens, kas tek no automašīnas jumta, var nokļūt uz sēdekļiem, un no tā uz auduma var rasties netīri notecējumi. Bet ja automašīnas sēdeklis apstrādāts ar “Nano ādai un tekstilmateriāilem”, tad nanoplēve pasargā sēdekli no ūdens un netīrumiem, tie paliek uz virsmas un nevar iesūkties tapsējumā. Lai tos notīrītu, pietiek noslaucīt sēdekli ar sausu lupatu.

 • Ideāls līdzeklis autosaloniem un autoklubiem

Lietošanas pamācība

 1. apstrādājamā virsma ir rūpīgi jāizmazgā un jāizžāvē, jāattīra no visām piedevām un ķīmiskiem reaģentiem;
 2. pirms lietošanas līdzekli rūpīgi sakratīt;
 3. pārklājumu uzsmidzināt uz virsmas līdz redzamam mitrumam. Izsmidzināšanu veikt rūpīgi, noklājot visu virsmu, neatstājot sausus laukumus. Atkarībā no pārklājuma daudzuma var parādīties neliela nokrāsa;
 4. žāvēt istabas temperatūrā ne mazāk kā stundu vai līdz laikam, kamēr virsma pilnībā izžūst (maksimāla efekta sasniegšanai – 24 stundas). Var pielietot termālu sildīšanu pie temperatūras līdz 160oC (piemēram, ar fēnu).

Patēriņš: apm. 10 – 100 ml/m² (atkarībā no apstrādājamā materiāla)

Kategorijas
Pēdējie komentāri
  Kontaktinformācija


  Skatīt lielāku karti

  SIA texo
  Jāņa Asara 13, Rīga, LV-1009
  Epasts: nano@texo.lv


  Tālr.:    +371 67 293 161

  Fakss: +371 67 293 160
  Skype:

  My status