Get Adobe Flash player

Pretaizsvīšanas pārklājums stiklam

Antistatisks pretaizsvīšanas pārklājums stiklamSliktos rudenīgos laika apstākļos gaisa mitrums bieži ir tik augsts, ka ūdens salona iekšienē nosēžas uz stikliem kā matēts kondensāts. Ļoti gribas stiklu noslaucīt ar delnu. Braukšanas laikā tā darīt ir diezgan bīstami, turklāt pēc tā paliek švīkas, kas traucē saskatīt ceļu, it īpaši pēc tumsas iestāšanās. Tādēļ aizsvīduši automašīnu logi ir paaugstināta riska faktors uz ceļa. Mūsu nanoaizsardzība pret mašīnas logu aizsvīšanu novērš tamlīdzīgu situāciju rašanās iespēju.

Vannas istabā, it sevišķi pēc dušas lietošanas, bieži nevar sevi ieraudzīt spogulī, jo gaisa lielā mitruma dēļ spogulis pārklāts ar miglas plīvuri. Var censties to no jauna un no jauna slaucīt ar dvieli – pēc neilgiem panākumiem spoguli atkal aizklāj “migla”. Sevi aplūkot parasti var tikai paejot kādam laikam. Ar šo problēmu gluži kā pa jokam tiks galā mūsu jaunais produkts texo nano Antistatisks pretaizsvīšanas pārklājums stiklam.

texo nano Antistatisks pretaizsvīšanas pārklājums stiklam – tas ir mūsdienīgs nanopārklājums stikla virsmām, tam ir anti-aizsvīšanas un anti-statiska iedarbība. Bez tam apstrādāta virsma daudz lēnāk notraipās, un arī nomazgāt nanoapstrādātu stiklu ir vairākreiz vieglāk.

texo nano Antistatisks pretaizsvīšanas pārklājums stiklam efektīvi samazina stiklu aizsvīšanu

 • Spoguļiem un stikla virsmām telpās ar paaugstinātu mitrumu
 • Siltumnīcās un ziemas dārzos
 • Automašīnu āra spoguļiem
 • Automašīnu logu stikliem
 • Un citām aizsvīstošām stikla virsmām

Lietošanas pamācība

 1. pirms virsmas apstrādes izmēģināt neredzamā vietā, lai pārliecinātos par efektu un iedarbību;
 2. pirms stikla apstrādes tas rūpīgi jānotīra, virsmai jābūt tīrai, sausai un attaukotai. Iesakām izmantot texo nano universālo tīrītāju;
 3. pirms lietošanas līdzekli rūpīgi saskalot;
 4. izsmidzināt līdzekli (apmēram 10ml/m2) uz salvetes un vertikālām kustībām vienmērīgi uzklāt uz stikla. Veicot apstrādi, necensties pārklājumu pilnībā noslaucīt, jo tas samazina pretaizsvīšanas efektu;
 5. apmēram pēc 5 min. nopulēt virsmu ar tīru, sausu, neplūksnainu drānu, līdz izzūd matētais efekts!
 6. nemazgāt virsmu, nepieskarties tai un nepielietot ķīmiskus līdzekļus vismaz 30 min. pēc virsmas apstrādes! Ļaut nožūt!

Uzklāšanai un pulēšanai iesakām izmantot texo nano pulēšanas un pārklājumu salvetes!
Patēriņš: apm. 10 – 15 ml/m²

Kategorijas
Pēdējie komentāri
  Kontaktinformācija


  Skatīt lielāku karti

  SIA texo
  Jāņa Asara 13, Rīga, LV-1009
  Epasts: nano@texo.lv


  Tālr.:    +371 67 293 161

  Fakss: +371 67 293 160
  Skype:

  My status