Get Adobe Flash player

Disku pārklājums

texo nano pārklājums auto diskiem
Nanopārklājums riteņu diskiem ir produkts, kas radīts uz nanotehnoloģijas bāzes, kurš piešķir riteņu diskiem ūdens un eļļas atgrūšanas īpašības, kā arī atvieglo noturīgu netīrumu notīrīšanu no automašīnu un motociklu diskiem. Bez tam, pateicoties noturīgai nanoplēvei, būtiski mazinās bremzēšanas putekļu pielipšana.

Texo nano pārklājums auto diskiem – tas ir jauns vārds alumīnija, tērauda un hromēto riteņu disku kvalitātes uzlabošanai. noturīgās nanodaļiņas, kas atgrūž ūdeni un netīrumus, papildina Jūsu riteņu disku saudzīgu attīrīšanu. Mikroskopiskās nanodaļiņas uz virsmas izveido aizsargplēvi, kas atgrūž ūdeni, netīrumus, bremzēšanas putekļus, motoreļļu utt. Noturīgi netīrumi nu jau pieder pagātnei, jo virsma ir pilnībā aizsargāta.

Priekšrocības

Nekādu redzamu izmaiņu
Būtiska mazgāšanas līdzekļu ekonomija
Labi atgrūž ūdeni un eļļainus šķidrumus
Samazinās bremzēšanas putekļu pielipšana
Derīgs gan alumīnija, gan arī hromētiem diskiem
Ar komplektu pietiek četriem pilniem riteņu disku komplektiem
Atvieglo netīrumu notīrīšanu no automašīnu un motociklu riteņu diskiem

Lietošanas sfēras

Visi alumīnija, tērauda un hromētie riteņu diski

Lietošanas instrukcija

 1. sagatavot diskus apstrādei (nomazgāt un attīrīt ar texo nano disku tīrītāju; neatstāt tīrītāju uz diskiem – rūpīgi noskalot un nopulēt);
 2. pirms lietošanas līdzekli rūpīgi sakratīt;
 3. vienmērīgi uzklāt pārklājumu ar līdzeklī viegli samitrinātu salveti, pakāpeniski apstrādājot nelielus diska laukumus;
 4. pēc 15 minūtēm, lai pabeigtu apstrādi, rūpīgi nopulēt ar sausu neplūksnainu auduma salveti (augstākā mitruma līmenī nožūšana nepieciešams vairāk laika – līdz pat dažām stundām).
 5. nepieskarties apstrādātai disku virsmai un nelietot ķīmiskus līdzekļus 2 – 3 stundas (maksimāla efekta sasniegšanai – 24 stundas). Termiska iedarbība, piemēram, ar fēna palīdzību, paātrina un nostiprina procesu!

Uzklāšanai un pulēšanai iesakām izmantot texo nano pulēšanas un pārklājumu salvetes!
Patēriņš: apm. 15 – 25 ml vienam diskam

Kategorijas
Pēdējie komentāri
  Kontaktinformācija


  Skatīt lielāku karti

  SIA texo
  Jāņa Asara 13, Rīga, LV-1009
  Epasts: nano@texo.lv


  Tālr.:    +371 67 293 161

  Fakss: +371 67 293 160
  Skype:

  My status